Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül teherbe eshettem...

Véletlenül teherbe eshettem vagy nem valószínű szerintetek se?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július 2-án voltam együtt egy sraccal, gumival védekeztünk, egyértelműen jól volt felhúzva és helyesen vettük is le, nem volt sérült sem.

Viszont mára/holnapra esedékes a menstruaciom és furán érzem magam, bár ez ugye elég korai lenne… már napok óta fel van puffadva az alhasam, el van nehezedve, nem görcsölök.

Lehet véletlen mégis valahogy teherbe estem és ilyen hamar érződik vagy csak túlaggódom a dolgot?

Mellem, fejem nem fáj, nem vagyok rosszul, nem szurkal a hasam, csak el van nehezedve és fura érzés van benne

18 éves vagyok


2022. júl. 13. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Óvszeren keresztül hogyan esnél teherbe?
2022. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2022. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor ez a hihetetlen fura hasi érzés csak azt jelezné hogy meg fog jönni? Konkrétan lent érzem a has és a szeméremdob között hogy “kijebb” jött, nagyon kellemetlen érzés


Őszintén én sem tudom hogy eshettem volna teherbe, nagyon félek sajnos ettől mindig

2022. júl. 13. 23:52
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehetnek ilyen tünetek :) én pl 25 vagyok, és bár védekezunk, minden kb 2 menstruacio előtt jelentkeznek olyan tünetek, hogy azt hiszem, terhes vagyok, puffadas, nehéznek érzem a hasam, akar faj is a mellem, sőt gorcsolok néha. Előfordul. Ha biztosra akarsz menni, két hetet várj a gyanús esemény után és csinálj egy tesztet, ill ha közben meg kellene jönnie, figyelj erre is. Akkor kell aggódni, ha késik, és nem pár napot, mondjuk 1-2 hetet . De nem hinnem, hogy nálad ez a helyzet:) Szimplán lehet rossz étkezés vagy stressz stb :)
2022. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj azt semmiképp smm éreznéd ilyen hamar. Ha még új volt a dolog(a szexre célzok) akkor lehet csak amiatt érzed furcsán magad.

En személy szerint minden mensim előtt és közben valami hasonlót érzek, mint amit leírtál szóval ne aggódj nincs semmi gond

2022. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Olyan 26-32 napra szokott megjonni és most már csütörtök van ez a 29… ezért is ideges vagyok egy kicsit mert reméltem hamar megjön hogy nyugodt tudjak lenni, de ez nem jött össze
2022. júl. 14. 00:11
 7/20 A kérdező kommentje:
Abszolút nem új dolog volt, nagyon idegeskedős vagyok, ezt tudom magamról pont azért mert nem az első eset hogy ezen aggódók
2022. júl. 14. 00:12
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
A 26-32 nap teljesen rendben van de simán előfordulhat szerintem, hogy késik egy kicsit(főleg ha stresszelsz is miatta). Nekem a fogamzásgátló előtt volt, hogy hónapokig kimaradt aztán meg ilyen 9-10 napig tartott egy mensim. Amióta tabit szedek azóta pontosan 28 napos minden ciklusom és csak 6-7 napig tart a dolog :)
2022. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy is csak 1 erős nap és 3 gyenge szóval nekem ezzel nincs gondom, tablettát pedig nem szeretnek szedni
2022. júl. 14. 00:17
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Na akkor szerencsés vagy. Teljesen érthető hogy nem szeretnél, elég durva mellékhatásai is lehetnek sajnos.
2022. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!