Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül teherbe eshettem...

Véletlenül teherbe eshettem vagy nem valószínű szerintetek se?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július 2-án voltam együtt egy sraccal, gumival védekeztünk, egyértelműen jól volt felhúzva és helyesen vettük is le, nem volt sérült sem.

Viszont mára/holnapra esedékes a menstruaciom és furán érzem magam, bár ez ugye elég korai lenne… már napok óta fel van puffadva az alhasam, el van nehezedve, nem görcsölök.

Lehet véletlen mégis valahogy teherbe estem és ilyen hamar érződik vagy csak túlaggódom a dolgot?

Mellem, fejem nem fáj, nem vagyok rosszul, nem szurkal a hasam, csak el van nehezedve és fura érzés van benne

18 éves vagyok


2022. júl. 13. 23:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Még mostanra se jött meg, pedig azt hittem reggelre meg fog… de akkor szerintetek is korai lenne ezt így érezni ugye? 12 nap telt el azóta, én meg kb amúgy a 7. Nap óta érzem furán magam, olyan hamar meg lehetetlen tudtommal.

Mostmár nagyon ideges vagyok tényleg, aludni is nehezen tudtam

2022. júl. 14. 08:08
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat idegeskedtem fiatalon, de fölösleges. Olvass egy könyvet vagy sétálj egyet, kösd le magad valamivel.
2022. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem számítottam arra hogy bárki tényleg meg akar majd nyugtatni mert azt szokták válaszolni hogy “nem kene szexelni” meg hasonlók, kicsit megnyugodtam, hogy ilyen fiatalon más is volt ilyen ideges és átérzi a helyzetet. Drágák vagytok <3
2022. júl. 14. 08:43
 14/20 Fárasztó96 ***** válasza:
Kicsit idösebb vagyok tőled, de én is szoktam idegeskedni egy-egy alkalom után. De addig nincs félnivalód, amig gumit használtok.
2022. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Bevallom féljózan állapotban történt az együttlét és a fiú teljesen tapasztalatlan volt, épp ezért én tettem fel és vettem le a gumit hogy biztos legyek abban minden oke e, amúgy sem ittam sokat, addigra meg az is már jól eltűnt a szervezetemből…

Most elkezdtem agyalni lehet e oka a késésnek, hetek óta éjjel nappal alszom össze vissza, éjjel 6 órát aztán nappal 3at, van hogy nappal csak 1et… ez is közrejátszhat?

2022. júl. 14. 17:42
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon tudok aggódni és lehet hogy hihetetlen rossz dolog de mindig figyelem a méhnyak/méhszáj helyzetét, természetesen mindig tiszta kézzel és óvatosan. Most úgy érzem középtájt van és kezd megpuhulni és egyre “nagyobb” a gödröcske rajta.. ez jó jel talán hogy hamarosan megjön
2022. júl. 14. 17:44
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire szeretsz veszélyesen élni, előbb vagy utóbb azért sikerül majd valami sza*ba lépni.
2022. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-és ezt hogy érted? Nem tudom mire írod mert nem élek veszélyesen :) használtunk gumit és még mindig nem jött meg a havim, kezd az agyamra menni hogy ez van
2022. júl. 15. 07:38
 19/20 anonim ***** válasza:
18: Arra értettem, hogy úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem voltatok józanok, hogy te 18 évesen már tapasztalt vagy, hogy ez az alkalom mintha inkább egyéjszakás dolog lett volna, mintsem az állandó partnereddel történő együttlét és őszintén megijeszt, hogy a méhszájadat rendszeresen tapogatod 18 évesen. Mindegy, nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A szavaid igazak. 18 éves vagyok és volt egy több mint 3 éves kapcsolatom, aminek vége lett már egy fél éve. Most pedig egyéjszakásról van szó, viszont úgy érzem a dolgon nem változtat ez, hogy nem jött meg a mensim és már meg kellett volna, viszont a terhesség túl korai lenne oknak, illetve védekeztünk, nem tudom hogy edzettem volna teherbe
2022. júl. 15. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!