Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti ilyenkor mit...

Lányok, ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ha a suliban vagytok,és tudjátok,hogy bármikor megjöhet,akkor hogy szoktátok megoldani?Mert én már azelőtt két nappal teszek fel betétet,mert nagyon félek,hogy órán megjön,és vannak olyan tanárok,akik nem engednek ki a vécére,bárhogy is magyarázod a helyzetet.
2010. szept. 21. 16:57
 1/8 anonim válasza:
Én pont ugyanigy .
2010. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bocs én nem teszek fel betétet
2010. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

tudod van az a calfree vagy mi. na én azt szoktam tenni és ha meg is jön nem lessz olyan semmi :)

12L

2010. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, neked hogy van, de szerintem a többségnek úgy, hogy nem egyről a kettőre, felállsz és véres a szék, kész átáztál, meghaltál.

Nekem úgy van, hogy alapból már előtte való nap fáj ha hasam(közben az 5 nap nem, csak előtte) illetve, azért érzed, ha folyik ki.Amikor megjön még nem is az az igazi piros, és nagyon kevés jön az első órákban.

Gondolom te még kissebb lehetsz, mert egy idő után be fog álni, nekem például 30 naponként pontosan jön.

tegyél be előtte való napokon tisztasági betétet, elég az arra az egy órára, utána szünetben kicseréled.

17/L

2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért is kellene ilyenkor kikéredzkedni az óráról? Eyg betét teljes biztonságot nyújt, ha esetleg éppen a suliban jönne meg.
2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én aznap mikor megjön(ki szoktam számolni hogy mikor fog) akkor beteszek egy mini tampont, aztán mikor hazaértem a suliból és nagyon sok van, akkor átcserélem normálra.
2010. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én általban mindennap használok tisztasági betétet.Így nagy meglepetás nem érhet.


+/- 1-2 nappal,de nagyjából pontosan jön meg,ezért amikor tudom,hogy na ma meg kellene jönnie,akkor teszek be rendes betétet.Ugyanis nekem nem fáj előtte a hasam,meg semmi.Egyszer csak megjön és utána leszek rosszul.

Nálunk 1 tanár sem enged ki órán a mosdóba,mert sokan cigiztek ott régebben és nehogy óráról azért menjen ki valaki,hogy rágyújtson.

Ha megjön,akkor szünetbe teszek fel tampont a betétet meg kicserélem egy új,tisztasági betétre.

15/L

2010. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok a ciklusommal és ha tudom, hogy másnap kell megjönnie, felkészülök.
2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!