Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom tovább, teljesen...

Nem bírom tovább, teljesen kimerültem! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kicsi lányom 1 éves.Kb 3 hete iszonyatosan nyafis lett:(Semmi nem jó neki.Nem jó ha ölbe van,nem jó ha leteszem,nem jó ha játszok vele,az sem ha nem játszok:(Nincs el a babakocsiban sem:(És ez igy megy egész nap és fél éjszaka is:(Mit csináljak,hogy jobb legyen?Ti ilyenkor mit csináltok?
2011. aug. 23. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnállak, átérzem a helyzeted, én is így vagyok. Nekem mikor a fiam ilyen állapotban van, fogom, és beültetem a kádba pancsizni. Ott elvan egy fél-egy órát, attól lehiggad. Nagyon melegük lehet nekik is, és ezért hisztisebbek, plusz pont abban a korban van a lányod, hogy kipróbálja meddig mehet el. Ne engedj neki, ne akarj minden áron neki megfelelni, hagyd egy picit, had élje ki magát, hisztizzen, aztán be a kádba! :-) Kitartás.
2011. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lanyom detto. Egy eves kora ota hisztis, a gond az h a nagyszulok el is kemyeztetik. De most eldontottem, h nem erdekel nem hagyom nekik es ha hisztizik akkor otthagyom ahol vam. Persze csak itthon. Ossze vissza cibal, h menjek vele, nincs egy perc nyugi. Mar 17 honapos es ujra terhes vagy, szoval muszaj erosnek lenni, nem szabad mindig az legyen amit ok akarnak ha semmi sem jo nekik akkor kicsit hagyni kell oket tombolni. Aztan a pancsi is tok szupi, v valami nagyon uj dolog. Pl ha eddig nem rajzoltatok azt is meg lehet probalni. Lanyom imadja, ha rajzolok neki es eltereli a figyelmet.
2011. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a kádba szoktam tenni, napi kétszer tuti. :) De ő hál Istennek (még) nem nyafis. De a kádban ő is el van elég sokat és kéri is h rakjam bele. :)
2011. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!