Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináltok?

Ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Eléggé makacs torok és fül gyulladásom lett. Lázam nincs,de sportolni nem igazán van erőm. Viszont ellustulni sem szeretnék mert ez az állapot már tart egy pár napja. neocitrant iszom attól meg elalszom........ti ilyenkor,hogy oldjátok meg a mozgást??? Erőltetitek?? Vagy inkább árt? Köszönöm annak aki válaszol:)
2011. szept. 4. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sétálj egy órát a friss levegőn. Az jót is tesz, és legalább nem ültél egész nap a szobában.
2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Betegség idején a gyógyulásra kell koncentrálni. Minden más ráér.
2011. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
100%
kolonál a pont. bármi jön közbe az az elsődleges hogy rendberakd magad. bármi sérülés húzódás betegség minden esetben prioritást élvez, a szervezetnek energia kell hogy gyógyulhasson és regenerálódjon. pihenj, lazíts, ahogy jobban vagy folytasd. ennyi. fölösleges erőltetni, igazán hatékony úgyse leszel ilyen állapotban
2011. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-).:-)...
2011. szept. 4. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan kib.eba.szott passzív vagyok egy... ideje. szóval kihagytam, de úgy ment ma reggel az egykezes fekvő, mint 1 hete, mikor utoljára nyomtam. nem gyengülsz el olyan gyorsan, betegségre meg csűrj be 3-4-5g c-vitamint, és pihenj még 2-3 napot.
2011. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óh, erről eszembe jut az a kellemes kis eset, amikor tavaly télen influenzás lettem... láz, roszzullét, minden. És edzeni akartam. Első három nap még hallgattam az okosabbakra - nem csináltam. Negyediken úgy gondoltam,hogy de frankón vagyok már, semmi baj nem lehet belőle - hát lett. Úgy visszaestem, hogy még egy hetet rátett, pluszba meg még vmi kötőhártyagyulladást is beszereztem... szóval nem, ne eddz. Gyógyulj meg, utána még bőven ráérsz.
2011. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!