Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hét barnázás után rendes...

Egy hét barnázás után rendes menstruáció?

Figyelt kérdés
2 hetet késett a menstruációm,majd amikor megjött,akkor is csak nagyon kis mennyiség (1-1 foltot hagyott a betéten vagy még annyit sem) és csak barna váladék jött belőlem. A menstruációm alapból 6 napos volt eddig. Szombaton jelentkezett ez a barnázás,tegnapra azthittem már el fog múlni,de pont,hogy felerősödött. Tudom,hogy menstruáció elején és végén normálos ez a barnázás,na de előtte egy hétig? Mostmár végképp nem értem a ciklusomat. Jövőhéten tudok menni dokihoz,de addig is légyszives,aki tapasztalt már hasonlókat,ossza már meg velem mi lehet ez,mert már eléggé aggasztó számomra. Köszönöm!

2022. júl. 15. 10:10
 1/5 anonim válasza:
Szia, nekem is volt már ilyen bár nekem még csak fél éve jött meg. Utalhat
2022. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs a masik fele nem ment el:utalhat progihiányra de lehet csak kimaradt az ovu es olyankor ugye nem termelodik progeszteron, es lehet ezert korabban elkezdett leválni a méhnyálkahártya(ha 2 hetet kesett, lehet tenyleg nem volt peteeres)de sztem ez meg nem problema neha belefer:)
2022. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kitti25 válasza:
A legelső embertől kérdezem aki írt hogy neki meddig tartott? Így ezek után a mensi?
2022. júl. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. Vagyok.

Az 1 hetes barnázás után, a rendes vérzés 5 nap volt

2022. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kitti25 válasza:
Közben teljesen elmúlt kb 3,hete
2022. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!