Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. héten elfelejtettem bevenni...

3. héten elfelejtettem bevenni a Dienille fogmzásgátló tablettát, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A 3. héten elfelejtettem bevenni a Dienille filmtablettát, (kb. 22 óra után vettem észre és pótoltam) előtte pont 1 hete voltam "együtt" párommal.

A betegtájékoztató szerint ebben az esetben (a másik lehetőség nem volt opció) szünet nélkül kellene elkezdenem a következő adagot.


Érdeklődni szeretnék, hogy mi történik akkor, ha ugyan úgy tartok egy hetes szünetet, amikor elfogynak a tabletták, utána pedig 1 hónapig kiegészítő védekezést folytatunk, akkor történhet-e valami, s ha igen, micsoda?

Sajnos a nőgyógyászom nem elérhető, ezért ha valakinek van erről tapasztalata, megosztaná velem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Vagy folytatod a kövi levéllel egyből, vagy kihagyod a hetet most, ahogy kellene amúgyis, és 1 hónapig kiegészítő védekezés lesz.

2022. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Végül folytattam kihagyás nélkül.

Ilyen esetben is szükséges kiegészítő védekezés?

2022. júl. 19. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem, védett vagy.
2022. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!