Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Béres csepp esetleg alkalmas...

Skorpió87 kérdése:

A Béres csepp esetleg alkalmas lehet nőgyógyászati betegségekre, vese gyulladàsra?

Figyelt kérdés
Az étvàgygerjesztő és az immunerősítő hatàsàról olvastam. Az étvàgyam tökéletes. Nem szeretnék meghízni, mert hajlamos vagyok rà sajnos.

2022. júl. 16. 12:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Az ezüst kolloid, mint egyik alternatívàn gondolkoztam, ami inkább szóba jöhetne. Egyébként eszem céklàt, olykor fokhagymàt. Cickafark teàt és medveszőlőlevél kapszulàt szedek.

Csak mivel van itthon Béres csepp gondoltam, hogy szedjem vagy sem...? 🤔

2022. júl. 16. 12:28
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Önmagában nem, de az orvosi kezelés mellett kiegészítésnek jó választás.
2022. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Felejtsd el ezeket a himihumi cuccokat, ha nőgyógyászati betegséged van! Menj orvoshoz!!!


Az ezüst kolloid főleg egy nagy humbug!


[link]

2022. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Mi ez a hülyeség?! Béres cseppben vitaminok vannak. Vitamin hiányra jó nem különböző betegségekre. Nem tudom milyem nőgyógyászati bajod van de hogy a cékla meg a az említett gyógyteák nem jók rá az tuti biztos. Vesegyulladással meg orvosnál a helyed. Azt nem lehet kikezelni vitaminnal meg teákkal. Mi a francnak használod egyáltalán ezeket? Teljesen értelmetlen. A cickafart meg medveszőlő enyhe hugyúti fertőzésben segíthet. A cékla meg max folsavhiányra jó. A veseknek kifejezetten rossz mivel oxalátot tartalmaz arra hajlamosaknál vesekövet okoz. Egyebkent google a barátod. Mielőtt elkezdenél használni valami étrendkiegeszitőt vehetnéd a fáradtságot, hogy utána nézel mire jó mert a végén ettől a sok szartól leszel beteg.
2022. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!