Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáción kívül mire...

Menstruáción kívül mire használható még az egészségügyi betét és a tampon?

Figyelt kérdés
Veletek előfordult már hogy nem a menszesz miatt használtátok valamelyiket vagy úgy használtátok hogy nem volt meg a vérzés?

2022. júl. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Kishajót lehet hajtogatni belőlük.
2022. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
49%
Vérzéscsillapításra, nyomókötésre. Nekem egyszer nagyon vérzett az orrom és feldugtam egy tampont az orromba. A betétet és a tampont is eredetileg nyomókötéshez találták ki (mármint magát az anyagot).
2022. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A tamponnal olcsón be lehet rúgni. Alkohollal (vodkával szokták) be kell áztatni, majd az alsó nyílásodba dugni. Így sokkal gyorsabban felszívódik az alkohol és gyorsabban, sokkal kevesebb alkohollal be lehet rúgni, viszont veszélyes, mert könnyen lehet alkoholmérgezésed és ki se tudod hányni így, mintha innád.
2022. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tampont hüvelybe rakni csak akkor lehet, ha éppen menstruálsz.
2022. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok rá példát. Rendeltetésszerűen használom. Tampont még régen osztálytársam dugott az orrába de nem jó módszer mert nem tud tőle elállni a vérzés, csak késlelteti a dolgot.
2022. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 igaz.... A betétet sem ajánlják ilyen célra. Más dolgokra lehet használni, de szintén nem ajánlott.
2022. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az idén télen még fűtésre is, úgy sejtem 😕😕🤮🤮
2022. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!