Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel végig tiszta vér volt...

Reggel végig tiszta vér volt a betét, azóta rosszul vagyok, ha eszembe jut?

Figyelt kérdés
Mindig enyhébb a vérzés, szóval nagyon régen találkoztam végig átázott betéttel. Reggel mikor megláttam még meg is álltam a levegőben egy pillanatra, hogy te jó ég mennyi vér. Teljesen ledöbbentem, pedig nem tegnap láttam először vért. Inkább ennyi vér látványa döbbentett le. Hogy kéne ezt az élményt elfelejteni?

2022. júl. 20. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Milyen márkát és méretet használtál? Nem lehet hogy amit eddig használtál csak gyengébb vérzésre jó?
2022. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést nem egészen értem. Sosem láttam még "végig" átázott betétet, pláne hogy éjszaka amíg vízszintesen fekszik az ember, nem is folyik olyan erősen.
2022. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Éjszakai betét volt, nappal mindig is normál méretet használok.
2022. júl. 20. 17:09
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
De milyen márkát használsz? Mert vannak amik csak gyenge vérzést bírnak
2022. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként pedig tampont próbáld meg, azt mindig ugyanannyira látja véresnek az ember
2022. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Always.
2022. júl. 20. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Az pedig a legerősebb, de ha más - bugyid, pizsamád, stb- - nem lett véres, akkor nem is áztál át. Az pedig teljesen normális.

Korábban mennyi részét töltötte ki a vérzés, hogy így megijedtél?

2022. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem áztam át, csak a betét ázott el teljesen. Eddig középen volt egy nagyobb összefüggő paca.
2022. júl. 20. 18:53
 9/15 A kérdező kommentje:
De napközben megint normál mennyiségű volt.
2022. júl. 20. 18:55
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Az is lehet, hogy más pózban aludtál, máshogy folyt el ezért terjedt szét, tovább használtad, mint szoktad, stb.

Lényeg, hogy teljesen normális volt, azért éjjeli a betét mert annak annyit kell elbírnia amennyi most kijött belőled.


Feltételezem, nem menstruálhatsz olyan régóta, ha ez megijesztett :)))

Esetleg ha a továbbiakban ennyire félsz ettől, a tampont próbáld meg, ahogy írtuk fentebb.

2022. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!