Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fáj az első nögyógyás...

Mennyire fáj az első nögyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyáltalán nem fájt. Előtte elmondtam az orvosnak hogy ez lesz az első, és extra óvatos volt. Sőt, mindent megmutatott előtte hogy mi micsoda és mit fog csinálni. Az egész meglepően gyorsan ment és semmi rossz élményem nem volt.

Mondd el te is az orvosnak hogy izgulsz mert ez az első, jobb ha tudja és úgy áll a dolgokhoz.

2022. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem fájt, még csak kellemetlennek sem mondanám, inkább csak maga a szitu kínos elsőre és artól befeszül az ember


Ahogy az első is mondta, mindenképpen jelezd hogy ez az első, és azt is jelezd ha még szűz vagy.


Kérdezni fogja a panaszodat, vagyis miért mentél?

Kérdezi majd az utolsó menstruációd időpontját, és a ciklusod hosszát.

Élsz e szexuális életet.

2022. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
66%
Az első pont semennyire sem fájt, a többediknél fogtam ki egy elég...érdekes dokit, aki úgy vágta belém a kacsát, hogy majd kiugrott a szemem. Dokifüggő is sajnos.
2022. júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

nekem az elso is borzasztoan fajt ees az utanakovetkezok is.

Kifogtam a vilag legbunkobb ,legdurvabb orvosat.

nagyon durvan banik velem es minden mozdulataval csak fajdalmat okoz.

folyton szid es csunyan beszel. ( nelegyel ilyen hisztis ez nem fáj, ezt csak bekepzeled mert ilyen nincs, semmi bajod ne kenyeskedj, egy ilyen semmisegert pazarolom az injekciot rad.)Ilyeneket mond nekem.

Én meg minden honapban felkeresem ugyan azzal a problémával.


Minden honapban iszonyuan gorcsöl mikor megvan és hányok és belázasodok. Már volt hogy össze estem az utcán és a suliban is

2022. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
4, miért nem váltasz orvost? Az első ilyen bunkózás után másikhoz mentem volna.
2022. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
4-es, az a te hibád, hogy nem váltasz.
2022. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Váltanék de anyum nem engedi azt mondja hogy mivel ö is hozzá járt nekem is ö lessz az orvosom aztan majd ha 18 leszek válthatok. addig meg van egy ev.



azt mondja igy legalabb o is tudja hogy, van e valami bajom

2022. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire. Nem fájdalmas inkább kellemetlen
2022. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én tegnap voltam egy nagyon dicsért orvosnál, jó értékeléssel, tehát nem hiszem vele volt probléma.

Annyit tudok nyilatkozni, hogy maga a rutin vizsgálat abszolút nem fájt, csak kellemetlen (ujjas vizsgálat és hüvelyi UH)

Nekem volt rákszűrés is, na nem fogok senkinek hazudni, az azért nekem fájt. Nem a kenet vétel, mert az egy kis matatás odalent, hanem a kacsa kellemetlen, ahogy feszít. De 2 pillanat az egész, nem vészes.

2022. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonló véleményen vagyok mint a 9-es, bár én még kellemetlennek se mondanám az ujjas és a hüvelyi ultrahangot, olyan semmilyen inkább. A rákszűrés viszont fáj, és ez nem orvos függő szerintem, csinálhatja bármilyen óvatosan, rossz az mindenhogy, legfeljebb valakinek kevésbé fáj, mert hát nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!