Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális-e hogy fájt a rákszűr...

Normális-e hogy fájt a rákszűrés és pecsételek utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem SZTK-ban voltam, egy értékelések alapján jó női orvoshoz mentem el. Eslő alkalommal volt szűrésem, szóltam, hogy ilyenen még nem voltam. Amúgy nagyon aranyos és jófej volt végig, mutatta is mit fog csinálni.

A kacsa nagyon feszített engem, voltam már proktológián, azt nem éreztem ennyire, pedig ott feldugtak egy 10 cm hosszú cuccot.

Olyan volt, mintha nagyon húzódna ott lent, feszítettem is a lábfejem eléggé, kérdezte fáj-e, mondtam, hogy hát azért kellemetlen. A kenetet úgy éreztem csak, mintha begörcsölnék menzeszkor.

Ezután mondta nekem, hogy sajnos ez egy kellemetlen nőgyógyászati vizsgálat - márhogy a szűrés - de nagyon szükséges.


Na most nincs viszonyítási alapom, meg mikor elkezdett feszíteni alul, nyilván nehezen engedtem újra el magam. Aztán hazafele enyhén még éreztem az alhasam és a betétem kicsit barna lett, az még ma reggel is.

Ez normális? Tehát nem a doki hibája volt?

Egyébként gyermeknőgyógyász és szülész is a doktornő.



2022. júl. 23. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Normális.
2022. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a rakszures nem kellemetlen, hanem mindig baromira faj :D A kacsa is szornyu.


Sokszor voltam mar, sok kulonbozo orvosnal, mindnel fajt, bar verezni nem vereztem utana, ugyhogy valoszinuleg csak nekem van a beka segge alatt a fajdalomturo kepessegem.


Egyebkent a pecseteles elofordulhat.

2022. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális amit leírtál, inkább úgy tűnik, hogy nem tudtad magad kellően ellazítani. A vérzés előfordul, a vizsgálat arról szól, hogy megkapargatják a méhnyakat, hogy sejteket tudjanak venni róla.
2022. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, megkönnyebbültem, hogy ezeket írjátok! :D

Mert amúgy a dokinő nagyon jó arc, tiszta jóindulat meg minden és elkezdtem kételkedni, hogy lehet nem jó orvoshoz mentem..? De akkor normális, hogy ez nem csak "kellemetlen".

Végülis előre szólt, hogy ez nem a legkellemesebb vizsgálatok egyike, de nagyon fontos elvégezni.

2022. júl. 23. 14:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem fájdalomküszöböm az mondjuk nem hiszem alacsony, mert a menzeszem első napja brutál fáj néha és van, hogy kiszenvedem gyógyszer nélkül órákig.
2022. júl. 23. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mit kellett használni? Tisztasági elég vagy verzel annyira h rendes betét is kellett?
2022. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ááh csak picit tisztasági kellett, pici folt lett este, meg ma reggelre, de annyi
2022. júl. 23. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nálunk van is az öltözőben tisztasági betét, szokta mondani utána, hogy tegyem be, mert össze fogja kenni a bugyimat.
2022. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!