Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrés után másfél nappal...

Rákszűrés után másfél nappal normális a barnás pecsételés? Eddig semmi nem volt, hétfőn du. Volt a rákszűrés, és ma reggel vettem észre a wc-papíron a nyálkácskát. Kb.6 hetes terhesmami vagyok

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan így volt semmi pánik,egy napig tartott.Én is 6 hetes voltam.
2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. júl. 4. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A barna pecsételés nem normális, menj el orvoshoz, hidd el koraterhességben ez nagyon fontos!
2012. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre pihenj, és esetleg hívd fel az orvosod, hogy mit tanácsol. Én rákszűrés után mindig halványan barnázok két-három napig (végül is érthető, hisz le lett kaparva a méhszáj hámjából, normális, hogy vérezget). Ha holnap reggel is marad, akkor érdemes megnézetni orvossal.
2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!