Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos hosszú ideje olyan...

Sajnos hosszú ideje olyan nőgyógyászati problémám van hogy sűrű barnás néha kellemetlen dögszagú folyásom van,néha fájdalom érzet az alhasamban szexuális együttlét alatt.Volt már olyan hogy együttlét után erős fájdalom, hányinger,elajultam!?

Figyelt kérdés

#Nőgyógyászati problémám
2022. júl. 24. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott rá a nőgyógyász?
2022. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi tartott vissza attól, hogy orvoshoz menj?? Ez nem játék..
2022. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi akar lenni a kérdés?
2022. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvos mit mond?
2022. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek mi lehet a gond, nagyon aggódom 4gyerekem van. Augusztus 12.-re kaptam időpontot rákszűrésre.1,5éve is gyulladás miatt nem lett jó a rákszűrésem.
2022. júl. 25. 06:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gond, hogy nem mentél rögtön orvoshoz és most is csak takarózol a rákszűréses időponttal. Mintha nrm volna egy csomó nőgyógyász, állami meg magán is, sőt sürgősségi ellátás.

De jó lesz majd a 4 kis árvá ak, csak mert te nem voltál kepes időben elmenni az orvoshoz...

2022. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tart vissza semmi, hogy orvoshoz menjek, csak napi 8órás munka és négy gyermek nevelése mellett nem sok időm marad. Próbálok minden évben rákszűrésre járni, de ezek a panaszok mindig visszatérnek. Nagyon félek nehogy baj legyen, kíváncsi vagyok szerintetek mi lehet a gond. Alig várom a rákszűrés eredményét de sajnos csak augusztus 12.-re kaptam időpontot utána legalább 1 hónap mire megkapom az eredményt.
2022. júl. 25. 06:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mindenki teheti meg hogy magán uton menjen el nőgyógyászati vizsgálatra! Az államira pedig heteket kell várni hogy kapjak egy időpontot! Sürgősségi nőgyógyászati vizsgálaton pedid nem csinálnak rákszűrést ott ha nem vérzel vagy esel össze nem szívesen látnak el, sajnos!
2022. júl. 25. 06:36
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

1. Ha barna folyásod van, akkor vérzel, ergo mehetsz sürgős estként.

2. Az idő- és pénzhiányos kifogásra csak azt tudom mondani, hogy senki nem állt pisztollyal a fejed mellett, hogy 4 gyereket csinálj... Gondolkodni kellett volna azon is, hogy nekik még 1-2 évtizedig szükségük lesz rád, így addig nem kéne éhen halnod meg felbukni könnyen kezelhető nyavalyákba csak azért, mert nincs +10000 forint a családi kasszában egy rendes orvosra... Tudom, durva, de sajnos ez van.

2022. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, ezzel nem rákszűrésre kell menni, hanem kivizsgálásra!!!
2022. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!