Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tul fáradékony vagyok, mit...

Tul fáradékony vagyok, mit kellene szednem?

Figyelt kérdés

Vas tablettát olvastam, esetleg mi segitene még? Olyan tablettát vagy port cseppet szeretnék ami nem nagy (sosem vettem be a nagy szemű gyógyszereket)

Ajánlásokat kérnék :)


2022. júl. 24. 21:16
 1/10 Z003 ***** válasza:
97%
Lehet vas vagy magnézium, B12 hiány, de akár pajzsmirigy probléma is. Ha huzamosabb ideig tart érdemes lehet kivizsgáltatni.
2022. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Kezdjük ott, hogy eleget alszol-e, megfelelően táplálkozol-e, voltál-e mostanában covidos, mi az a tevékenység, amibe belefáradsz?
2022. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Én csináltatnék egy teljes vérképet mielőtt elkezdeném szedni amit itt javasolnak, meg a blikk nők-ben olvasok.
2022. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Túl sok minden lehet.

Biztos, hogy egy átfogó orvosi vizsgálat laborral, kardiológiával együtt kellene. Egyáltalán mit jelent a fáradékonyságod? Lehet szívelégtelenség is, amire végképp nem mindegy, mit kezdesz szedni.

2022. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Csináltass egy laborvizsgálatot és az alapján kérd ki a háziorvosid tanácsát.
2022. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Általában 8 órát alszok

De ha egy hosszú hét után szabadnapomon 10 órát alszok is van hogy késő délutánra már fáradtnak érzem magam

Biztosan rátesz a meleg is de átlagos háztartási munka, főzés, és teszek veszek szabadnapkor is már délután fáradtnak érzem magam..

2022. júl. 24. 21:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Kv-t inni nem nagyon szoktam így nincs nagyon ami pörgessen
2022. júl. 24. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Haziorvosnak mond ezt el es elküld vervetelre ahol kiderul.
2022. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Kiegeszitenem a tobbiek velemenyet, amivel egyetertek nagyjabol. Vasat ne kezdj el szedni, mert ha nincs vashiányod, tul is lehet adagolni, es az sem a legjobb elmeny. Bar altalaban a noknek a mnestruacio miatt van enyhe vashianya, azert ne ebbe az informacioba kapaszkodjunk.
2022. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az alvásigénye, és nyilván ez a nagy meleg nem segít, de nem tudom miért van mindenki lepontozva, mert igazuk van. Ha rendszeres 8 órás alvás mellett ennyire kifárasztanak a hétköznapi tevékenységek, akkor ott valami gubanc van. Lehet csak sima vashiány, de lehet súlyosabb, szív- vagy vérnyomásprobléma. Én minimum egy vérnyomás + nagyrutin + EKG beutalót kérnék a háziorvostól, ha normális akkor ilyen panasznál ezt magától is javasolni fogja.
2022. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!