Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstuáciò után enyhén jelentk...

Menstuáciò után enyhén jelentkező égő érzés?

Figyelt kérdés
Normális?
2022. júl. 24. 23:04
 1/10 anonim válasza:
44%
Ez az érzés mindig jelentkezik menstruáció után vagy csak most? Szerintem az a biztos ha elmész nőgyógyászhoz
2022. júl. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak most jelentkezett
2022. júl. 25. 07:43
 3/10 anonim válasza:
Mást nem tapasztaltál ezen kívül? Ha csak egyszeri volt talán nem aggódnék annyira, de így ez kevés, hogy megállapítsuk mi a gond. Én azt mondanám ha továbbra is fent áll az égető érzés keress fel egy orvost. Meglehet hüvelyfertőzés alakult ki, de lehet az is, hogy menstruációd alatt használt tampon vagy betét irritációja miatt van.
2022. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Felkeresem az orvosomat,épp folyamatban van hogy valaki fogadjon hamarabb.

Tampon az okozhatja? Csak mert hònapok òta nem hasznaltam de most 1x kellett.

2022. júl. 26. 08:20
 5/10 anonim válasza:
Ha csak egyszer használtad nem hiszem, hogy az okozta a problémát. Mondjuk mivel az magába szívja a nedvességet kiszáríthatja a hüvelyt és okozhat kellemetlen érzést, viszont ez többszöri használat után valószínűbb. Másrészt ha életedben nem használtál tampont és csak most jött elő égető érzés menzesz után akkor lehet csak az a ludas.
2022. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Elnézést! Ha hónapok óta nem használtál akkor is lehet, hogy ez volt a gond okozója. Ha előzőleg is volt ilyen gondod tampon használat után akkor tuti ez lesz az ami miatt előjött.
2022. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
De persze az a biztos amit az orvos mond
2022. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazabol elmult, és nagyon remélem nem valami fertozes.. de megyek dokihoz. Sajnos a nyar miatt szabadsagolasok vannak ìgy csak kövi hétre kaptam időpontot. 😔
2022. júl. 26. 19:30
 9/10 anonim válasza:
Ne aggódj! Ha elmúlt az már csak jót jelent, de remélem jövőhéten a doki meg tud nyugtatni:)
2022. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, paranoias vagyok ezen a téren, mert egyszer már volt gombám és olyan nehezen szabadultam meg tőle. Már az a baj nagyon is rá vagyok parazva hogy odalent ne legyen bajom
2022. júl. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!