Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csak alvadt vér lenne?

Ez csak alvadt vér lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, ez nem orvosi rendelő, és ha kell, majd mindenképp elmegyek orvoshoz, de talán más is járt már így…Kb 8 napja barnás váladékom van.. Eleinte nem foglalkoztam vele, mert azt hittem, menstruáció előtti barnázás, és alvadt vér, viszont most már nem tudom, mit gondoljak. Nem állt még be, viszont 20.-ra írta, hogy meg kellett volna jönni.. Ennek a barna folyásnak igazából nincs szaga, és nem viszket lent, vagy ilyesmik.. Viszont volt olyan is pár napja, hogy pirosas vér is volt, mikor megtöröltem.. Elől is, meg hátul is törléskor.

Elhúzódhat ennyire ez a barnázás? Vagy mégis mitől lehet ez?:/


18l



2022. júl. 25. 19:12
 1/10 A kérdező kommentje:
illetve az még talán fontos lehet, hogy eddig sosem volt ilyen bajom.. Most van ilyen először
2022. júl. 25. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Terhes nem lehetsz? Nagyon gyenge menstruációnak tűnik. Mindenképp szokatlan, úgyhogy menj el orvoshoz.
2022. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neem, az nem lehetek. Nem voltam még fiúval.
2022. júl. 25. 19:22
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
képet tudsz mutatni, hogy eldönthessük?
2022. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Hormon probléma, ha most először fordul elő nem kell vele foglalkozni.

Akkor érdemes nőgyógyászhoz menni, ha rendszeresen előfordul.

2022. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
uh, és ha hormon baj, akkor lesz ennek bármi negatívabb következménye?:/
2022. júl. 25. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
6-os Nem lesz, ez egy pillanatnyi állapot. Ezért írtam, hogy ha rendszeres lenne, kell orvoshoz menni.
2022. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

huh, szuper, most kicsit megnyugodtam.

Nagyon köszönöm a válaszokat:)

2022. júl. 25. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem állt be akkor amiatt lehet.

A nagy meleg is rátesz egy lapáttal. Nagyon sok minden tud befolyásolni akár egy menstruációt is.

2022. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

5-ösnél a pont. Nekem felnőtt fejjel, kb 20 év menstruálással is előfordul néha, elég bonyolult a női hormonrendszer, bármitől lehet kis kilengés.


Ha sokszor előfordul, érdemes dokihoz menni vele, de addig relax.


Ha nem marad abba, vegyél cickafark teát, napi 2 csészével igyál belőle.

Egyébként is, hormonrendszernek nagyon jót tesz (ez esetben a ciklus első felében kell napi 1 csésze, a második felében meg helyette palástfű).

2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!