Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tavasz óta minden nap kicsit...

Red6+ kérdése:

Tavasz óta minden nap kicsit s közepesen vérzek.Mitől lehet?

Figyelt kérdés

30 vagyok. Sohase volt semmi bajom ott lent. De félek. Nem fáj semmim. Hüvelyemből jön.

Szűz vagyok s azt olvastam a neten, hogy elvileg ez miatt nem lehet méhnyak rákom.

Undorító az itteni kórházi nőgyógyász stb. Talán magánba megyek.

De szetintetek mitől van?


2022. júl. 25. 22:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon gyorsan menj el,ez nem normalis,nem is ertem miert hallogattad.Van normalis nogyogyasz is es azert megy el valaki orvosnak mert ert hozza,akihez majd mesz az is erteni fog hozza! Inkabb szenvedsz tovabb(lehet rosszabb is lesz) minthogy elmenj orvoshoz????
2022. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%

Mi történt veled tavasszal pontosan, mi után kezdődött?


Lehet mellékhatása vminek vagy akár mióma, ciszta.


De szerintem mindenképpen s minél hamarabb csináltass hasi ultrahangot és egy vérkép sem ártana.

2022. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%
Más panaszaid nincsenek? Orrvérzés, ínyvérzés, véres széklet, véraláfutások? Vérképet mikor csináltak neked utoljára?
2022. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
55%

Tavasz óta nem mentél el orvoshoz?

Hát gratulálok.

2022. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
24%
És tavasz óta hogyan oldod meg? Akkor betétet használsz folyamatosan minden nap?!
2022. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Orvost, sürgősen. Nagyon felelőtlen vagy.
2022. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg sütni valód lehet.. A rákot nem érdekli szűz vagy e vagy sem, tehát nem csak hpv miatt alakulhat ki rák.. És igen, 30 évesen simán lehet nőgyógyászati rákod, sőt 20 évesen is, de áttét is.

Amellett hormon probléma is.

2022. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Sürgősen vizsgáltasd meg magad! Sok minden lehet a háttérben, de 1-2 soron kívüli vérzésen túl mindig kell a legrosszabbra is gondolni (és szűzen is kalapban lehet). De amúgy se értem, hogy önmagában miért nem probléma számodra a mindennapos vérzés, kellemetlen lehet.
2022. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

hát munkatársaimnak s a főnökeimnek is mondták, de ők nem vették olyan komolyan, mint ti. ezért nem mentem még orvoshoz.

plussz ugye nálunk undorító a nőgyógyász s az új melóhelyemen csak később vozsgáltathatom magamat. semmim nem fáj s igen mindennap betéteket cserélek s kétóránként. naponta inkább 4-5*zuhanyzok, mert a bátyám fél h vmi fertőzést kapok. ő nem ért hozzá s most mondja h nem akarta belém adni az ideget, de ő is leb@szná a melómban lévőket. most h felolvastam neki amit írtatok most merte csak mondani h akkor nem ő a hülye. én meg eleve inkább a halálra vágyok h sohasincs normális munkahelyem. állandó a stressz, borzalmasan sokat dolgozom s szemetek is velem mindenhol. semmi gyófyszert nem szedek. sohase szedtem. de semmim nem fáj. de már mindenképp megyek. kövi héten éjszakás leszek, tán eltudok menni, mert úgyse kapok szabit. amikor komoly agyi s szemvizsgálatokra is

2022. júl. 27. 19:40
 10/38 A kérdező kommentje:

volt h a derekam úgy fájt h sántítottam s már szinte négykéuláb mentem be a rendelőbe, de a dokik is leszartak. most is csak attól félek h magasról lef@snak. egy ct vizsg is 4 évembe telt.

remélem h nem komoly. csak a bátyám miatt élek.

2022. júl. 27. 19:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!