Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs peteérésem később ez...

Nincs peteérésem később ez változhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap voltam dokinál, azt mondta nincs semmiféle peteérésem és nem is fog beindulni, 19 vagyok, 4 évig szedtem fogamzásgátlót, már 4 hónapja abbahagytam de csak barnázik nincs menstruációm, viszont a fájás, puffadás, vizesedés és pattanás tehát ilyen tipikus tünetek vannak. Járt már valaki így? Esetleg tudnátok valami gyógykúrát vagy ilyesmit ajánlani?

2022. júl. 26. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És volt olyan orvos, aki egy 15 évesnek fogamzásgátlót írt fel? Ciki.


Egyébként nyilvánvalóan menj másik orvoshoz. Ez semmit nem csinált veled. Mi az, hogy nem is fog újraindulni? Mi a diagnózis? Mi bajod van?

Ha ezekre nem tudod a választ, irány másik orvos!

2022. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tutim nem fogamzásgátló következménye, hormonális gond. Továbbküldött az orvos kivizsgálásra? Ha nem, sürgősen cseréld le.
2022. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyaszt felejtsd el, nem az o feladata ezt orvosolni. Endokrinologushoz vedd az iranyt, de megjobb volna egy nogyogyasz-endokrinologus. Rendbe fognak hozni, nagyvaloszinuseggel
2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én is endokrinológust és egy hormonvizsgálatot javaslok. Ezzel menni kell tovább, ne hagyd magad.
2022. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huu nagyon nagyon sok orvosnál voltam és a mostani aki megállapította hogy nincs peteérés ő volt eddig a legnormálisabb, írt fel hormonvizsgálatot azt mondta az után többet tudhatunk meg. De mivel fogamzásgátló előtt se volt normális vérzés így azt mondta valószínűleg nem is lesz. Voltam endokrinológián, nézték pár éve a pajzsmirigyem ott azt mondták minden rendben van. Egyébként a fogamzásgátlót a háziorvosom írta fel mert nem volt normális menstruációs ciklusom és úgy gondolta a gyógyszertől beáll. Az előző nődoki konkrétan mindent is megállapított ami nem volt pl azt mondta cisztám van, pedig egyébként teljesen egészséges a petefészkem nincs semmi gond.
2022. júl. 26. 11:08
 6/8 A kérdező kommentje:
De persze megfogadom a tanácsotokat, meglesz a véreredmény biztos hogy elviszem endokrinológushoz.
2022. júl. 26. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem volt normális menstruációs ciklusod, mert még fiatal voltál, vagy már akkor is volt hormonproblémád, ami nem lett kivizsgálva. Ez nem a fog.gátló hibája. Házidoki nem is írhatna fel fogamzásgátlót, a helyedben már feljelentettem volna.

De legalább haladunk, kért a dokid hormonvizsgálatot. Ezzel kell tovább menni endokrin dokihoz. Az meg hogy pár éve mit mondott tök mindegy. Eleve a pajzsmirigy az csak egy dolog, több hormont is kell nézni.

Remélhetőleg a mostani tesztet mindenre kikérte az orvosod.

2022. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ebbe csak az a bosszanto h egy tinit igy felrekezelnek... Felháborító..
2022. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!