Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Holnap fogom befelyezni a lindynett 20 fogamzasgatlo 2. levelet. Nekem mensi elott mikor meg nem szedtem mindig hanyingerem volt. De ma meg tegnap valami kegyetlen rossz, mert bennem van az hogy nem hanyhatok mert bennem van a gyogyszer. Azt se tudom hogy ez a gyogyszer mellekhatasa lehet e. Valami tapasztalat ezzel kapcsolatba hogy mi okozhat hanyingert. Baratommal 1 hete voltunk( a nogyogyasz azt mondta hogy a 2. level elso tablettajatol vagyok teljesen vedett,a level 15. tablettajanal fekudtunk le eloszor ovszer nelkul de nem elvezett belem tehat a terhesseg kizárva)Normalis ez a hanyinger vagy keressem fel az orvost?
2022. júl. 26. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Mivel hormont szedsz annak 3 hónap mire hozzászokik a szervezet. Okozhat hányingert.
2022. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!