Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a barna...

Miért nem múlik el a barna folyásom?

Figyelt kérdés
Középidőben kezdődött és azóta is tart nem erős de mégis fura csak nem hüvelygomba? nem élek nemi életet gyógyszert sem szedek
2022. júl. 27. 14:28
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyi hogy balatonon voltam csütörtökön és utána 3 nap múlva jött a barna folyás de mivel középidőbe voltam nem érdekelt annyira mert szokott ilyen lenni máskor is de utána sem múlt el . Nem egész nap volt barnázás hanem volt olyan hogy csak pár órán át, de volt olyan nap hogy semmi nem volt de a barna is halvány volt( középidőbe erős volt és akkor kis vér is volt) most meg ezen a héten vasárnap kell megjönnie és most megint barnázok de szerintem ez azért van mert menzesz előtt szokott nekem lenni mindig barnázás
2022. júl. 27. 14:48
 2/9 anonim válasza:
Mióta áll fent a probléma? Lehet fertőzés, de ez nem a legjellemzőbb tünet, ott inkább viszketés, égő érzés a gyakoribb, de nincs kizárva. Van más tünet is mellé?
2022. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
semmi más nincs . Nem egész nap de múlthét hétfő óta kb. ez van, enyhe barna folyás, talán két napig nem volt
2022. júl. 27. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:
nemsokára megjön a menzeszem most erőteljesebb kíváncsi vagyok hogy menzesz után elmúlik e
2022. júl. 27. 15:05
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha fertőzés megoldható hogy ne kelljen nőgyógyászhoz elmenni hanem mondjuk veszek canesten kúpot?
2022. júl. 27. 15:06
 6/9 anonim válasza:

Rendszeres a menstruációd?


Mivel nem tudod magad diagnosztizálni otthon, és ez nem feltétlen természetes dolog, így én mindenképp ajánlom a nőgyógyászt.

2022. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen rendszeres semmi baj a menzeszemmel
2022. júl. 27. 15:28
 8/9 anonim válasza:
Lehet csak középidei folyás, de lehet fertőzés is, így ha továbbra sem múlik el, én felkeresnék egy dokit.
2022. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom mert középidőbe kezdődött akkor elég erős is volt, de utána se múlt el teljesen már mondom volt olyan hogy két napig nem volt semmi a fehérneműmön nem látszott semmi csak ha kitöröltem. De szerintem már azért barna mert ezen a héten megjön és annak az előjele
2022. júl. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!