Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelente barna folyásom...

Reggelente barna folyásom van! 1 hete már de nem múlik el! Mi lehet?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. És már többször volt menstruációm és tudom hogy ez nem az! Nagyon félek, anyám azt mondja nincsen semmi gond. Kb. Két hete kaptam egy hüvelyi fertőzést. Lehet attól??
2017. jún. 15. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit használatál a fertőzésre? Az elmúlt? A vérzés mindig csak reggel van, napközben és este semmi?
2017. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Claritinet használtam. Elösször nagyon viszketett 1 napra rá kentem be. El is múlt utána megint picit viszketett és akkor megint. De már elmúlt. Igen csak reggelente, felkelek és barna a folyás. Napközbe meg normális. Nekem fura és nem élek nemi életet.
2017. jún. 15. 17:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Elírtam nem clraitine hanem canesten. Nem mindegy. Nem értem miért az ugrott be
2017. jún. 15. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát akkor a fertőzés elmúlt, csak a barna maszat maradt meg. A canestennek nincs ilyen mellékhatása (főleg hogy azt a hüvelybe tilos kenni, csak külsőleg szabad használni). Ha egy hét múlva se múlik, én biztos elmennék nőgyógyászhoz megnézetni magam. Lehet ciszta is. Előző voltam.

20N

2017. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére elmúlt. A canestent nem szabad hüvelybe? És ha véletlen oda is ment? Akár okozhatja az is? Hát ha nem múlik el akkor mindenképpen elmegyek nőgyógyászhoz, ez így nem maradhat.
2017. jún. 15. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A canesten biztosan nem okoz ilyet. Nem jó, ha a hüvelybe kerül, mivel rá is van írva, hogy külsőleg lehet csak alkalmazni. Gondolom, irritációt okozhat belül. A krémhez hüvelykúpot is árulnak, azzal lehet a hüvelyt kikezelni. De a fertőzés elején még elég szokott lenni a külső canestenes kezelés.
2017. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja értem.legfeljebb jövőhéten elmegyek dokihoz ha nem múlik. Ott csak megmondja mi lehet!
2017. jún. 15. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Reméljük. Majd írj, mit mondott!
2017. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okes:)
2017. jún. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!