Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3hete együttlétek után 1napig...

3hete együttlétek után 1napig barnás pecsételésem van utána normál színű,fertőzésre utaló jel nincsen.Júniusban voltam rákszűrésen eredményeim jók. Augusztus végére kaptam időpontot. Hasonló tapasztalata valakinek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit durvább volt a szex, vagy éppen akkor volt peteérésed. Ezért felesleges orvoshoz menni, ha most voltál rákszűrésen.
2022. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha csak egy alkalommal fordult volna elő, akkor nem is foglalkoznék vele. De a teljes ciklus ideje alatt minden alkalom után így van jelenleg peteéréstől függetlenül. És igen tudom, hogy durvább aktus után előfordulhat, de az nyilván arra az alkalomra vonatkozna csak. Ezért aggaszt, sosem volt ilyen velem. De köszönöm a válaszodat.
2022. júl. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!