Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizer vakcina után, ha...

Pfizer vakcina után, ha tapasztaltal eltérést a menstruációdban, mennyi idő után tért vissza a normál állapot? Mik voltak az eltérések?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Nem okozott menstruációs gondot a Pfizer
1-6 hónap múlva múlt el a probléma
6-12 hónap múlva
12-18 hónap múlva
Nem múlt el
19 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
2 Astrára kaptam Pfizert, egyik sem okozott semmit. Bár soha nem szedtem eddig fogamzásgátlót, nem tudom ez számít-e.
2022. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
3 pfizer nem okozott semmit.
2022. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
3 pfizer, 3 hónap után visszaállt a menzesz a normál állapotba. Annyi változás volt hogy nem időben jött meg illetve nagyon kevés volt és rövid
2022. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mások tapasztalatait is szívesen olvasnam még...

2022. júl. 12. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Bár nem az én tapasztalatom, hanem anyukámé....

Neki 5 hónapig nagyin rendszertelen volt. Volt, hogy a ciklus 28 napos lett és olyan is, hogy 34 napos. Szerencsére már minden rendbe jött.

2022. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak a közvetlen oltás utáni menstruációmmal volt baj, egy hetet késett, de utána szerencsére minden visszaállt normálba.
2022. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
23 éves munkatársam a 2 Pfizer óta minden menzesznél belázasodik. A nőgyógyász széttárta a kezét,azt mondta,az oltástól van,nem tud mit kezdeni vele.
2022. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

"azt mondta,az oltástól van"

Hát, az, hogy azt mondta, még nem jelenti azt, hogy valóban attól is van...

Bármilyen eltérés bármi mástól is lehet.

2022. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
8 több, egyébként teljesen egészséges nőnek oltás után valami más okból kifolyólag ugyanannyi idő után ugyanaz a változás történt, de nem az oltástól? Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor legalább hülyeséget se írj.
2022. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

"több, egyébként teljesen egészséges nőnek"

Egy ideig mindenki azt hiszi, hogy egészséges, aztán egyszercsak gyanús, hogy mégsem - ekkor szokás orvoshoz fordulni. Akkor viszont sokszor kiderül, hogy már jó ideje beteg volt az illető, nem csak akkor, egyik napról a másikra lett beteg.


"oltás után"

Ugyanígy mondhatnánk, hogy költözés után, hogy iskolakezdés után, hogy nyaralás után, stb. Ezek közül bármelyiknek hatása lehet a menstruációra (is). Meg még egy csomó másnak.


"valami más okból kifolyólag"

Ami alatt miért kéne egyetlen okot feltételezni?


"ugyanannyi idő után ugyanaz a változás történt"

Ha csak a szavazásra adott eddigi válaszokat nézed, abból is látszik, hogy egyáltalán nem erről van szó.


"nem az oltástól? Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni"

Tudok válaszolni: lehet, hogy egyeseknek az oltástól, de másoknak meg simán lehet, hogy nem az oltástól. Nem lehet tudni.

2022. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!