Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tena pants, Always boutique...

Tena pants, Always boutique illetve hasonló eldobható "bugyi" használható mensihez? Hogy lehetne (kapacitásban) összehasonlítani egy átlagos eldobható betéthez?

Figyelt kérdés

Valakinek van tapasztalata ebben? Mindenképpen eldobható változat érdekel illetve betétbôl is csak dobhatóval van tapasztalatom.

Mosható mensibugyi illetve kehely vagy mosibetét köszönöm nem érdekel.


[link]



[link]


[link]



2022. aug. 1. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használható, sokkal nagyobb a kapacitása. Mondjuk drága is. (Magzatvíz csorgás miatt használtam.)
2022. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem pelenkával, hanem a Tena ladyvel van tapasztalatom. Hátha az is érdekel. Ennek olyan 120-140 ft darabja, de a Lidl-ben, Müller-ben van saját márkás, szinte féláron, azok is jók. Én most szinte teljesen áttértem ezekre az első erős napokon. Akár 6-8 órát is simán bírja, napközben egyszer kell csak cserélnem, míg a normál egészségügyi betétből egy-másfél óra után kifolyik, pláne ha épp felállok, vagy köhögök. Szerintem sokkal kényelmesebb a kevés csere és hogy nem kell aggódnom, az megfizethetetlen.
2022. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is így vagyok vele hogy az ár nem számít, de lévén hogy erős a menzeszem így a biztonság első prioritás. Müller saját márkás? Vagy tényleg "Müller" márka? Mi a neve ? Majd megnézem mindenképpen?
2022. aug. 1. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen erős menzesz nem valószínű, hogy normális.
2022. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban rendkívül erős a menzeszem, emiatt félévente van is kontrollom :)
2022. aug. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!