Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek a covid oltás bezavart...

Akiknek a covid oltás bezavart a havi ciklusába, neki mennyi időbe telt amíg normalizálódott a helyzet?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve kaptam oltást serdülőként (16 évesen), és azóta havonta 2x jön meg. A vérzés és az ideje normális mint az oltás előtt, csak nem hagy nyugodni hogy 1 hónapban 2x van. :(

Szerintetek mit tegyek? Orvoshoz félek elmenni, de lehet az lenne a legjobb megoldás. :/



2022. aug. 1. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%
7 es 9 voltam. Valaki elmagyarazna miert lettem lepontozva? Minden teljesen igaz amit irtam.
2022. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a nőgyógyász se tud mit csinálni.

Munkatársam az oltás óta belázasodik minden menzeszkor. A doki széttárta a karját,azt mondta,oltásmellékhatás, nem tud mit csinálni.

2022. aug. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy pont véletlenül oltás után jön ki ilyen sok embernél. De majd az orvos megállapítja, hogy nincs összefüggés. Vagy ha azt mondja, hogy az oltástól van, akkor sem adja írásba és nem fog veled kezdeni semmit.

Így jártál. Azt senki nem tudja, hogy meddig fog tartani, ez eléggé eltérő. De remélem szeptemberben is mentek újra és kértek megint. Jó, hogy vannak önkéntesek akik segítenek és a saját bőrükön tesztelik le a bizonytalan hatású gyógyszereket.

2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
én tavaly november végén kaptam meg a 3. oltást és most nagyon enyhe a menzeszem illetve középidőbe volt barna folyásom és nem nagyon múlt el a menzeszig ( kevés volt viszonylag) az oltásnak lehet köze hozzá
2022. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13.válaszolónak csak annyit szeretnék, hogy köszönöm de nekem kettő oltás is elég volt (ráadásul azt is anyám akarta, nem én), többet biztos be nem adatok.
2022. aug. 4. 23:22
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Orvos. 98% hogy valamiért megborult a hormonháztartásod, de az kb ennyi százalék, hogy csak véletlen egybeesés az oltással.
2022. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!