Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzékeny intim terület szőrtel...

Érzékeny intim terület szőrtelenítése?

Figyelt kérdés

Nem bírom tini korom óta elviselni az intim szőrt egyáltalán. Már mindennel próbálkoztam.


Epiláltam, gyantáztattam. A művelet után napokig fáj, piros. Majd kb 1 hét mulva tele lesz az egész hólyagokkal, szőrbenövésekkel. Viszket, kellemetlen, csúnya.


Borotvával pikk pakk letolom, ezt alkalmazom. De ettől kb 2 napig sima, majd egy 4-5 napig piros, szőrbenövéses (nem annyira kint gyanta után). 1 héten belül max 1x tudom leborotválni, mert ha többször, akkor fáj.


Nem tudom folyamat simán tartani.

Eddig nem volt kapcsolatom, nem zavart.

Most,hogy lett egy párom, őt sem igazán zavarja a "borosta". Viszont tegnap pont borotválkozás után szexeltünk és megjegyezte mennyire sajnálja, hogy nem m8ndig ilyen.


Ti hogy csináljátok? Van erre valami praktika?


2022. aug. 2. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hasznalj hamlasztot, persze szigoruan ugy, hogy a huvelybe ne menjen.
2022. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell borotválni, csak géppel leszeded félcentisre.

EZ már nem szúr, nem pattog ki , nem fáj és nem is piros.

SZóval semmi nincs vele és a barátod is megbékél vele hidd el.

2022. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem fél cm mar zavar!

Mint írtam, nekem a teljesen csupasz lenne az ideál. Ha már par mm, nekem viszket, zavar.

2022. aug. 2. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Én csak trimmert használok. Pontosan emiatt. Kb 2 napig elvezhető ha csupasz, de a többi kínszenvedés. Nem éri meg. A lehető legrövidebbre nyírom. Párom elvan vele.
2022. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Akkor baj van az agyadban kérdező. A szőr vonzó, és természetes. Egy szúrósnál, pattanásosnál nincs visszataszítóbb.
2022. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Semmiképpen nem szőrteleníteném tökig (khm... csupira). A gyanta és az epilátor tövestül tépi ki a szőrt, nem kíméletes. A borotva leszedi a legfelső bőrréteget (felsérti), nem kíméletes.


Ahogy írták, fogsz egy olyan borotvát, amin van távtartó és azzal a lehető legkisebbre nyírod. Én most csináltam meg először magamnak és teljesen elégedett vagyok az eredménnyel: egyenletes, csinos, szexi és sehol nem lett benövés, gyulladás.


Nem jobb egészséges bőrrel élni, kérdező?


(Mellesleg hidd el, hogy a hüvelyedet érintő fertőzéseket és gyulladásokat is kikerülöd a trimmelős módszerrel. Azok a férfiak pedig, akik "elvannak" meg "elviselik" a mini szőrt, azok dugjanak flesh-lightot. Szerintem.)

2022. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet a kérdésre válaszolni?! Nem kioktatást kértem, nem hogyan hagyjammegtanacsokat...
2022. aug. 3. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert a leírtak alapján NEM MEGOLDHATÓ a problémád úgy, ahogy te szeretnéd. Azért.
2022. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
4%
Kicsit gondolkodni kéne és befejezni ezt a hülye hóbortot, hogy a nemi szerv eltávolítása...
2022. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9%
El kellene menni nőgyógyászhoz és az majd elmondja a női test anatómiáját. Ha eddig nem tanultad.
2022. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!