Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet ezt bírni?

Hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Áprilisban pozitív lett a rákszűrésem. ASCUS, nem neoplasztikus elváltozások, metaplasia diagnózissal. Akkor azt mondták, ha harom hónap múlva ismét ezt az eredményt, vagy ennél rosszabbat kapok, meg kell műteni LOOP konizációval. Elmentem egy másik orvoshoz, aki csinált HPV szűrést, ami negatív lett és adott hüvelykúpokat is.

Három hete levették a rákszűrést, de még mindig nem jött meg az eredmény.

Ez alatt a lassan 4 hónap alatt teljesen kikészültem. Májusban volt egy idegösszeomlásom, július elején infarktus megelőző állapoban kerültem kórhazba. Az egekbe szökött a vérnyomasom, fájt a szívem, zsibbadt a karom és halalfélelmem volt.

Azt mondták, hogy a stressztől van.

Eddig is rengeteg pénzbe került már ez az egész, egy pszichológust megfizetni már nincs pénzem.

Arra lennék kíváncsi, hogy aki járt már hasonló cipőben, hogyan dolgozta fel ezt a problémát?

Mert nekem nagyon nem sikerül.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2022. aug. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is reszvetem. Ha valoban rak akkor testi-lelki kitartast kivanok.

Masodszor a modern orvoslasnak koszonhetoen eleg jo eselyeid vannak, ne add fel.


Hogy mentalisan hogy bird jobban: amig nincs fix eredmeny - marpedig meg nincs- addig probald meg elterelni a figyelmed. Mindenfelevel. Temetkezz munkaba, olvass, a lenyeg hogy az elmed le legyen foglalva.

Azonkivul kezdj el kardiozni, tudomanyosan bizonyitott stresszoldo hatasa van 1 ora uszasnak/futasnak. Minimum 2 oraig nyugtato hatasu, van akinek tobb.

Tajekozodj a betegsegrol es irj naplot a ketsegeidrol. A naploban tabuk es cenzura nelkul irj ki magadbol mindent. Mimikalja a pszichologust mert olyan mintha gondolkozva beszelnel.

Kitartast!

2022. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Állítólag nem daganat, mert nem neoplasztikus. De ennek ellenére úgy kezelnek...műtéttel. Aki 6 hét táppénzzel jár. Emiatt az állásomat is elveszíthetem.

Köszönöm sz ötletet, de kardiózninnel tudok, mivel mizgásszervi problémám is van. Nálam max.a séta jöhet szóba, illetve rollerezni szoktam.

Nem igazán segít...

De azért köszönöm. A tanacsokat és az együttérzést is. Sajnos a környezetemtől nem sokat kapok.

2022. aug. 4. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Na én ezt utálom, hogy valaki beteg, és akkor rúgjunk bele mégegyet elv működik a munkáltatóknál...
2022. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos ez van.
2022. aug. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!