Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mennyi a legtöbb...

Szerintetek mennyi a legtöbb idő amit pisilés nélkül ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel tervezünk egy estét ahol iszogatunk meg filmeket és sorozatokat nézünk, viszont közben nem mehetünk ki mosdóba. Az nyer aki a legtovább kibírja. Szerintetek lehetséges, hogy egész este ne menjünk ki pisilni?

2019. jún. 3. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Iszogatassal egybekotve nem sokaig.

Amugy jo hulye volt aki ezt a “versenyt” kitalalta, szivbol gratulalok az otletgazdanak.

De hogy tippeket adjak a nyereshez Neked:

- NE igyal sokat, csak csinalj ugy mint ha innal

- egyel nagyon sok ropit es szaraz dolgoz ami segit felszivni a folyadekot

- ne igyal a buli elott semmit

2019. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
A múltkor mondocomra ment a gyerekem, reggel 7kor volt p...ni, este 8ra mentem érte az állomásra. Onnan 20 perc a hazaút, első dolga volt. Elmondása szerint nem volt wc-n, elhiszem mert tudom hogy utálja a nyilvános wc-ket.
2019. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Egészségtelen visszatartani.Meg ha iszogatás van,ha kell menned gyorsan,úgyis kifutsz.Amúgy nem lehetséges ebben a szituban.
2019. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 suliban is mindig tartogatjuk, innen jött az ötlet. Van amikor egész nap inkább nem megyünk ki, mintsem abba a gusztustalan suli wc-be benemjünk

Köszi a tippeket


#2 az szép teljesítmény, mennyi idős a gyerek? Fiú vagy lány? Teljesen megértem, én sem szeretem a nyilvános WC-ket.biztis nagyon tele volt neki, hogy bírta ki ilyen sokáig?


#3 tudjuk, de csak ez az egyszeri alkalom lenne, hogy sokat iszunk mellé. Legrosszabb esetben bepisilünk

2019. jún. 3. 12:48
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Aztán bioszórád van e abban a híres suliban?

Meg tudod csinálni, hogy sokáig nem mész pisilni. Egy idő után az inger is elmúlik. Ám de ha túl sokszor túl sokáig tartod vissza, abból hosszútávú gondjaid lehetnek.

Cuki leszel 20 évesen inkontinenciával. :-)

2019. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Elég szar élete lehet azoknak, akiknek ez a játék, hogy nem pisilhet :D

Hány évesek vagytok?

Tudok jobbat. Ki bírja ki tovább anélkül, hogy megszólalna. Legalább nem mondtok ilyen hülyeségeket.

2019. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Rossz döntés, mérgező anyagoknak ki kell ürülnie rendszeresen, a pangó vizelet bakteriális fertőzést, hólyaghurutot okozhat.
2019. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha akarsz magadnak egy jó kis igazi beledöglős vesegörcsöt,akkor csak csináljál iyen ökörségeket jó sűrűn...
2019. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Okoskodás helyett jöhetnek még tippek :) tudom, hogy nem egészséges, de egyszeri alkalomtól nem fogunk bele halni
2019. jún. 4. 10:50
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Készitsetek be magatok mellé 3 mérőedényz is.

És abba kell pisilni, mindezek mellé kiből jön a legtöbb :-)

Az 1 L egyszerre az már szép mennyiség :-)

A több az meg mégszebb.

Eddig a max. amit láttam, az 1,6 Liter volt egy lányból :-) egyszerre :-)

Imádtam nézni, fel is állt rögtön a látbványtól :-) és megkaptam a magamét tőle rendesen, úgy kifacsart :-)

2019. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!