Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy 23 évesn Szívinfarktus kapok?

Figyelt kérdés
Kb. két hete kb mellkasi fájdalmam van nem folyamatosan csak kb. minden órába előjön elég enyhe fájdalom de viszont kellemetlen van hogy a hátam meg a vállam is fáj. Ma reggel émelyegtem és nem volt erőm semmihez.Családi orvosom meg le sem kakil. Sose vesz komolyan bármilyen problémával is hozzá fordulok ezért nem is gondoltam hogy odamenjek. Mindig azzal jön hogy fiatal vagyok még. De akkor miért van folyamatosan mellkasi fajdalmam?

2022. aug. 4. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha tüneteid vannak és az orvos nem mond rá semmit, akkor nem végzi jól a munkáját. Válts orvost.
2022. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szorongástol is lehet.... depreszziótól is...
2022. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Minimális, de nem nulla.

Ha a háziorvosod még csak beutalót sem ad kardiológiára, akkor menj el magánúton.

Amúgy egy csomó minden mástól is lehet, de úgyis csak akkor fogsz megnyugodni, ha kivizsgáltatod magad.

2022. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos nem vesz komolyan legutóbb is csak úgy elküldott. van egy csomó nyakamban és azt mondta hogy ez majd elmúlik meg meg se nézte rendesen azóta meg a csomó csak nő most jelenleg keresem a magánorvost aki megnézi nekem ezt a csomót.Lehet hogy semmiség de viszont így csak idegeskedek folyamatosan hogy mi lehet
2022. aug. 4. 15:30
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
55%
Sima reflux.
2022. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Balázs24543 válasza:
0%
40-70% körül
2022. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tessék??
2022. aug. 5. 10:07
 8/9 xp ali ***** válasza:
44%
Bármi valszínűbb, mint az. Inkább stressz lesz az..
2022. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!