Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett lehet...

Fogamzásgátló mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete jártam endokrinológusnál és azt javasolta fogyjak le. 1200 kalóriás diétát is javasolt és persze sportolást, mozgást.

Be is tartom, mozgom és jól eszem de vannak kétségeim sajnos. Cypromix fogamzásgátlót szedek és nagyon sok helyen olvastam, hogy a tabi mellett nem sikerült fogyni az adott illetőnek. Nektek mi ezzel a tapasztalatotok? Nem tudom tényleg igaz-e ez a dolog.. Nagyon szeretnék lefogyni, az egészségem miatt plusz manapság nem érzem magam olyan csinosnak sem, így tényleg jó lenne ha fogynék.

Már azon is elgondolkodtam, hogy letenném a tablettát de akkor viszont sajnos visszajönne az akne problémám a bőrömre és azt sem szeretném igazán, plusz az endokrinológus azt mondta, hogy ez legalább beállítja a menstruációm mert lehet, hogy ha nem szedném már nem is menstruálnék a súlyom és hormonális zavar (férfihormon termelődés) miatt.



2022. aug. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nem a 70es evekben elünk. A mai tabletták kis hormontartamúak nem befolyasolják a fogyást. Egyebként en 3 kilót kapasból fogytam mikor elkezdtem szedni.
2022. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Cypromix nem fogamzásgátló, és tilos hosszú távon szedni!

Az orvosod következő hülyesége az 1200kcal. Hány kg vagy, és milyen magas, IR-es is vagy?

2022. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Eleve hülyeség a kalóriaszamlalgatás. Inkább menj el egy dietetikushoz. Ő segít átbeszélni mi lenne egeszséges mit kéne változtatni a jelenlegi taplalkozásodon ahhoz hogy tudj fogyni. Fogyókúra teljesen értelmetlen ķinszemvedés. Jojózás mindig a vége. Életmódváltás ami tartós eredményt hoz amiben nem éhezel és a kedvelt ételeid is megmaradnak legfeljebb egeszségesebb kalóriaszegenyébb valtozatban. Tesmozgásból is olyat kell valasztani amit élvezel. Kínlódva senki nem fog edzeni hosszútávon.
2022. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!