Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet fogyni fogamzásgátló...

Lehet fogyni fogamzásgátló szedése mellett? Nektek sikerült?

Figyelt kérdés
Mióta fogamzásgátlót szedek (7 hónap alatt) 4-5 kilót felszedtem, de nem fogom rá, mivel nem figyeltem oda az étkezésemre egyáltalán, és nem is sportoltam mellette. Viszont most Candida diétát kell betartanom 4 hónapig ( semmi cukor, élesztővel készült ételek, hús, gyümölcs, stb. csak víz, zöldségek, soványhús) amivel sokat lehet fogyni. Kérdésem, hogy a fogamzásgátló szedése mellett is eredményes lesz-e, vagy inkább hagyjam a tablettát (amit még nem szeretnék)? 5-10 kg közötti fogyást szeretnék, persze nem mindet a 4 hónap alatt, utána is folytatni szeretném, és rendszeres mozgás mellett.
2013. dec. 26. 21:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett fogytam 16 kilót... de ismerek olyat is, aki bármit csinált, nem fogyott, maximum tartotta a súlyát. Ez alkati kérdés és függ attól hogy mennyire figyelsz az étkezésedre.
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire máshogy hat, plusz különböző gyógyszerek vannak. Egyik sem arról híres, hogy olyan rohadt egészséges. Mindennek van hátránya, ami a hormonrendszeredbe beavatkozik..
2013. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

A jól megválasztott tabletta nem hízlal. A zabálás viszont igen.

A Candida diétának pedig nincs tudományosan igazolt haszna, bárhol bármit olvastál róla. Ha beteg vagy, fordulj orvoshoz. (Ha orvos tanácsolta ezt a baromságot, fordulj egy másik orvoshoz...)

2013. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem létezik jól megválasztott gyógyszer.
2013. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alacsony hormontartalmút szedek, ciklusszabályozás miatt írták fel, abba fogom hagyni,de félek a pattanásoktól és a helyeitől, így majd csak jövőre, szalagavató után szeretném. Orvoshoz fordultam a Candidával, kaptam rá gyógyszert, a diétát azért javasolták, mert a gyógyszer tényleg hatásosabb így, ki tudja, próba szerencse, úgy is fogyózni szerettem volna már. Csak az érdekel, hogy lehet-e így fogyni. Én egyáltalán nem fogom a tabira, csinált egy jó étvágyat, én meg minden gondolkozás nélkül megettem amit és amennyit kívántam (én hülye):D Csak félek, ezek nem fognak lemenni a tabi mellett, de remélem azért igen.
2013. dec. 26. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogmazásgátló mellett tudtam fogyni, az igazi feketeleves nekem akkor jött, mikor abbahagytam, 3 hónap alatt 15 kiló kb... Nagynehezen lefogytam, aztán abbahagytam a kemény fogyókúrát és vissza is jött 6 kiló. Senki se hiszi el, hogy ennyi kaja mellett hogy a bánatba tudok hízni, de ez van sajnos. Engem tönkretett teljesen:(
2013. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Kár volt belemenni a gyógyszerszedésbe, de most már mindegy.
2013. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon sok gondom adódott abból is, hogy nem jött meg. Nekem nem késett és összevissza jött meg, hanem életemben 3x menstruáltam. Volt minden vizsgálatom, adtak gyógyszereket, de sosem jött meg, így a tabit javasolták. Már nem tudom visszacsinálni, de a lehető legeredményesebben szeretnék kijönni ebből a helyzetből. Pozitív hozzáállás! :D Egyébként nekem az elkezdésével is annyi problémám volt, mint amikor valaki abbahagyja, nagyon pattanásos lettem 2 hónapig, mivel nekem a serdülőkor kimaradt, így átéltem minden negatívumát 2 hónapban. Remélem ha abbahagyom már könnyebb lesz. :)
2013. dec. 28. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív vagy. Ez már jó!
2013. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, de még mennyire, hogy sikerült!

Igaz, meg is dolgozom érte, de semmivel se nehezebb, mintha nem szedném, sőt. Sokkal inkább rá vagyok állva a fogyásra így, mint a hízásra.

De szerintem ezt nem lehet készpénznek venni mert mindenkire másképp hat a gyógyszer.

2015. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!