Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gatmetszes meddig gyogyul?

Gatmetszes meddig gyogyul?

Figyelt kérdés
6 het utan is kelkenetlen ulni! Mindenki azt mondja: husztizek! 2 het utan nem erezni! Hat en erzem. Doki szerint minden rendben. Lattam rajta, hogy nem hisz nekem. Volt igy masnak is?

#Gatmetszes!
2022. aug. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van aki jobban is bírja, nekem hónapok voltak, mire rendesen tudtam ülni utána.
2022. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En megnezetnem masik dokival, akar maganban is. Igazabol az abszolut nem normalis, ha valaki honapokig nem tud ulni utana, sokan nem tudjak gondolom, de ennek nem kellene igy lennie!
2022. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, én speciel úgy értettem, hogy azért fájt még valamilyen szinten, ha rá ültem, lehet félreérthető voltam.
2022. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ülni ugyan bírtam addigra, de a szex még hónapokig nem ment. Felszívódó varratokat kaptál te is?
2022. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, felszivodo. Nem elviselhetetlenul faj, de erzem ha hosszabb az ules. Szoval inkabb kellemetlen.
2022. aug. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!