Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? fekete menstruáció

Ez normális? fekete menstruáció

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg a menstruációm,szokásosan jó időpontban. De amikor megláttam nagyon meg ilyedtem... Ez nem vér színű volt mint máskor se barna alvadt vér ez fekete volt és az állaga is nagyon furcsa volt. utána néztem neten elvileg normális a feketes menstruáció de ez nagyon nem úgy nézett ki. Mindegy gondoltam biztos el múlik holnapra csak az első napban lesz ilyen, de sajnos nem így lett. Ma is végig fekete volt és nagyon furcsán néz ki nagyon félek sose volt még ilyen. Amikor azon a környéken meg törlöm Wc papírral nagyon sötét vér színe van de legalább vér színe. A betéten valamiért TELJESEN fekete egyáltalán nem vér színű senki nem mondaná erről meg hogy vér..olyan mint a szén. Nem tudom mi bajom van , nincsenek fertőzésre utaló más jelek. Csatolok linket CSAK ERŐS IDEGZETŰEK NÉZZÉK MEG! tényleg elég undorítóan néz ki... [link] Mi bajom van? mi történik velem? 😞 másnak volt már ilyen? 16/L

2022. aug. 6. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Kért gyorsan időpontot nőgyógyásztól, ne halogasd. A szüleid is tudjanak róla. Remélem, nem hagyják, hogy bajod legyen, és nem bagatellizálják el a dolgot.
2022. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt találtam a fekete menzeszről: [link]
2022. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt is azt írják, nem kóros a fekete cucc: [link]
2022. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni. Gyorsabban alvadt a vér, normális ez a menstruáció is meg az élénkpiros is.
2022. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy apro kerdes, de milyen gyakran csereled a betetet? Normalis szine van abban az esetben, ha mar orak ota alvad. Ahogy irod, amikor kitorlod a nemiszerved, piros a papir, tehat pirosat menstrualsz, csak a beteten megalvad.
2022. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 ös, 4 óránként cserélem ha kevés van rajta akkor is már csak higiéniai okokból is. Este viszont esti betétet teszek be és ugye az reggelig bent van. Viszont amit le fotóztam az 4 órára volt az előző betéttől pont akkor cseréltem ki, szóval nem ez az oka.
2022. aug. 7. 10:15
 7/15 A kérdező kommentje:
1 es, a többiek azt mondják normális akkor most menjek nőgyógyászhoz vagy ne?
2022. aug. 7. 10:17
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Mindenkeppen nogyogyasz! Szamtalan oka lehet, valiszinu semmi komoly, de menj. Nem tudom hol elsz, de nyugodtan bemehetsz ugyeletre is! Fiatal vagy, megijedtel! Lehet, hogy jobban jarsz! Vesznek vert is, szoval egyszerre meglesz minden! A tapaszralat is nagyobb altalaban, s nem kell idopontra varnod!
2022. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hívd fel a nőgyógyászt és kérdezd meg tőle. De ahogy írták, lehet, hogy csak gyorsabban alvadt meg a vér. A meleg miatt is gyorsabban alvadhat, még a nagyim mutatta, hogy ha véres lesz valami, akkor hideg vízzel kell kimosni, mert a melegtől csak belealvad. Ezt tapasztaltam is, egyszer véletlen meleggel mostam és benne maradt, de egy másikból hideggel azonnal kijött :DD
2022. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is fekete, semmi extra.


Amíg nincsenek szokatlanul erős görcseid vagy extrém sok vér, addig nem kell feleslegesen 3-4-5 órát ücsörögnöd az ügyeleten.

2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!