Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 évesen gáz ha még nem...

26 évesen gáz ha még nem voltam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Barátnőm nevében kérdezem, mert én nem tudom rávenni, hogy menjen nőgyógyászhoz! Még sosem volt, azt mondja nincs semmi panasza! Hiába próbálom meggyőzni ,hogy rákszűrés évente ajánlott!
2008. jan. 2. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem próbáld meg minnél előbb rávenni a barátnődet, ez a legkevesebb amit magunkért megtehetünk, az évenkénti rákszűrés!
2008. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem él szexuális életet h fogamzásgátlot irasson?? meg rákszűrés vagy ha teherbe esik?? ha elvetetni akrja akkor is el kell mie ha meg akarja szülni akkor is. én 15 éves vagy és el mertem menni egyedül mindenki tudta nélkül is kiderült jol tettem mert cisztám volt.

szoval sztem jo lenne ha elmenne. elmehetsz vele te is akár bemehetsz vele az orvos nem fog kiküldeni h a barátnődet nem zavarja

2008. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Elmesélem,h mit is csinál a méhnyakrák,ami egyébkén korai szakaszban gógyszerrel gyógyítható:

Először teljesen tünet mentes,majd jelentkezik egyre gyakrabban pecsételő vérzés,gondok a mensivel stb.(Nah itt már nem biztos,h tuják gyógyítani.)A betegség vége pedig az,h szinte cseppfolyóssá válnak az alsó szervei.Szerintem elég gusztstalan...

Amúgy ha nem él nemi életet,akkor tényleg nem kell eljárnia dokihoz,de ha már csak évente egyszer is szeel,akkor érdemes,mert tényleg komoly bajokat előzhet meg vele.Da ha kicsit utánaolvasol a méhnyakráknak,akkor biztos te is találsz rendes cikkeket,amikben jól le van írva,és olvastasd el vele.

Ez meg csak egy gyerekes hiszti,amit a csaj csinál.Nekem is egy évembe tellett,amíg az egyik barátnőmet elzavartam dokihoz.De megmondtam neki,h ha szexelni nem fél,akkor egy nőgyógyásztól se féljen.Addig piszkáltam míg csaknem megunta a dolgot és elment(nagy érdeme volt ebben az akkori barátjának is,aki szorgalmazta a tabit).

2008. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Gáz.
2008. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem gáz, de nem is "egészséges". Még ha nem is él nemi életet, akkor is legalább évente fel kéne keresnie a nődokit! Akármilyen fertőzést összeszedhet és nem játék az egész!!!Én feltétlenül nyaggatnám, hogy menjen el, és előbb-utóbb csak beadja a derekát. És ez tényleg jó őtlet, hogy olvastass vele dolgokat, mi is történhet a szervezetünkben, ha más nem talán az ijedség elvezérli majd!!Sok sikert!
2008. jan. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Örüljün neki, hogy még ingyen van az évi egy ciót, nehogymá ezt ne használjuk ki.

A saját érdeke, hogy elmenjen évente citóra, ha más gondja baja nincs is. De ha egyszer lesz neki, tuti nem hallgatná meg a panaszkodásást..

2008. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
én 27 évesen voltam nőgyógyásznál és nagyon megijedtem hogy már rég el kellett volna mennem mert már éltem nemi életet,halál félelmem volt mert azt hittem túl késő már... de szerencsére sikerült magándokihoz elmennem megcsinálta a rákszűrést és ő is elmagyarázta hogy a saját egészségem érdekében nem árt évente eljárni,menj el a barátnőddel a dokihoz,fogjátok fel úgy hogy ez hozzá tartozik a felnőtt léthez,nem lesztek már fiatalabbak,utol ér titeket is minden nyavalya sajnos..gondoljatok arra milyen hosszú boldog egészséges élet vár rátok ha tudjátok hogy nem lappang bennetek valami ami megrövíditheti az életet
2014. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!