Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért dobáltok szét...

Lányok! Miért dobáltok szét annyi zsebkendőt az erdőkben?

Figyelt kérdés
Minden egyes pisilésnél elhajítatok pár zsebkendőt.
2022. aug. 9. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam.
2022. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miből gondolod? És miért általánosítasz? Én sem szoktam.
2022. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A papir lebomlo. Kicsit el kell asni hasznalat utan ennyi.
2022. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, és? Lebomlik.
2022. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Agyvérzést is kapnál, ha tudnád, hogy a lányok mi mindent hajigálnak el, kezdve a véres cuccokkal.
2022. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Na persze,senki sem szokott,mégis minden bekötőútnál tele van szétdobált zsebkendővel és elhihetitek,hogy ezt nem a férfiak dobálják szét. Ha már nem bírjátok ki a wc ig,legalább egy zacskóba,majd otthon a kukába dobnátok.
2022. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem a férfiak, mert q többség általában nem használ semmit, hanem hadd csepegjen, remek...
2022. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a pisis zsebkendőnek nagyon büdös szaga lesz, ha tartogatod. Igyekszem nem a mosógépben sem szétbomló Zewa zsebkendőt erre használni és eltemetni valamennyire, hogy ne szanaszét legyen. De egyszer próbáltam, hogy elviszem a kukáig, hát amellett, hogy ehhez egy teljes plusz nejlonzacskót termelek szemétként, pár óra alatt jó büdös is lesz. Mi nem tudjuk még annyira sem "letisztítani" mint a férfiak zsebkendő nélkül, muszáj valamit használni. A környezetnek még mindig jobb pár eldobott lebomló zsebkendő, mint bármi más opció.
2022. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Miért nem csináljátok azt, hogy betesztek a bugyiba egy tisztasági, vagy egy normál szárnyas betétet, és nem töröltök semmit pisiléskor az erdőben, hanem a maradék pár csepp pisi az belemegy a betétbe? Azt a pár cseppet fel tudja szívni. És még szemetelni sem kell, semmit, hanem csak majd otthon kidobjátok vagy kicserélitek a betétet, ahogy egyébként is tennétek.

Én mindig így szoktam csinálni.

2022. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem komfortos és higiénikus érzés. A betét nemtörli le és szívja fel, egy része ott marad, és az is elkezd büdösödni. Semmivel sem jobb, mint pisis bugyiban ülni, sőt, talán még rosszabb is, mert a betét még véletlenül sem szárad meg.
2022. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!