Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért dobáltok szét...

Lányok! Miért dobáltok szét annyi zsebkendőt az erdőkben?

Figyelt kérdés
Minden egyes pisilésnél elhajítatok pár zsebkendőt.
2022. aug. 9. 08:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert jó érzés.
2022. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9eske jobb a taskád helyett a bugyidban hazavinni a büdös pisis betétet? Rendkívül higiénikus. És baromi rossz érzés is lehet. Egyébként a betéttel mi lesz? Szerinted az nem hulladék? Bele sem merek gondolni mit csinálsz ha netén kaksizni kell az erdőben? :D

Sajnos ez egy ilyen műfaj.

2022. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10-es és 12-es

A betét azt a 2-3 pisilést (annak nem törlését) kibírja, cseppekről van szó csak ami ottmarad. És nem, nem érzem nedvesnek egyáltalán, higgyétek el.

Illatosított Alwayst szoktam használni az nem lesz rögtön büdös és nagyon jó nedvszívó.

Ki pedig majd otthon dobom ki ha hazaértem, akkor cserélem le tisztára.

De azt hittem ez egyértelmű.

2022. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Gusztustalan. Amúgy sem hordok betétet mert nincs folyásom. Semmi kedvem nem lenne pelekában kirándulni.

Egy kirándulás alkalmával max 1szer megyek a bokorba és nem annyi csak 1 zsepit használok. Abból sem nedves törlőkendőt hanem sima papírt ami lebomlik. Környezettudatosan élek de nem fogok egy pisis zsebkendővel sétálgatni se a kezemben se a táskámban se a bugyimban. Sajnálom. Majd ha lesz megoldás szóljatok. :) Érdekel. Komolyan.

2022. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!