Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha utálom a magasságomat...

Ha utálom a magasságomat hogyan lehetnék alacsonyabb?

Figyelt kérdés

A magas csajoknak valahogy sikerült alacsonyabbnak lenniük?

Mert engem nagyon zavar a magasságom.



#nők #magasság #össze menés
2022. aug. 9. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, 70 év felett már csökken az emberek magassága.
2022. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én meg fordítva kérdezném! Mert én is utálom a magasságomat. De én meg még magasabb szeretnék lenni. Hogyan nőhetnék?
2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A lábadból tudsz egy darabkát levágatni. De nem javaslom.
2022. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
A göndörhajú meg egyenes hajat szeretne és fordítva:)
2022. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

és ettől jobban érzed magad?

mi lenne, ha feltennéd inkább magadnak azt a kérdést, hogy hogy érezhetném jól magam a bórömben?

2022. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Régen én is utáltam magas lenni, 184 cm vagyok nő létemre, rengeteg pasit lekörözök a magasságommal. De rájöttem, hogy nincs mit tenni, el kell fogadnom, kisebb nem leszek.. Szóval próbálj meg rágyúrni az önbizalmadra, és igyekezz jól érezni magad a bőrödben.
2022. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem leszel alacsonyabb, max ha görnyedten jársz, sosem húzod ki magad és ezzel tönkreteszed a gerincedet, ami majd szépen hozza magával a krónikus hát- és derékfájást.

Kell ez neked? Inkább örülj, hogy van kezed, van lábad, tudsz járni. Vannak, akiknek ezek nem adatnak meg.

A magasság meg egy adottság, amiről senki sem tehet és amíg nem extrém mértékű, ami már panaszokat okoz, addig nincs is vele semmi baj.

Egyébként nem tudom, mekkora vagy, de én 190 cm magas nőt is ismerek, aki nagyon boldog életet él. A magasságának hála pedig rengeteg sportban volt sikeres (röpi, kézi, kosár, atlétika, sprint), jelenleg pl amatőr női teniszező és imádja.

2022. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Az embernek soha semmi sem jó. Túl magas vagyok, túl alacsony vagyok, miért nem ilyen vagyok, miért nem olyan vagyok. Mi lenne, ha elfogadnád önmagad a hisztizés helyett? Én 152 cm vagyok, mégsem okoz semmiféle problémát, hogy alacsonyabb vagyok az átlagnál.

Ajánlom egyébként Nick Vujicic előadásait, ha annyira nem tudsz feldolgozni, elfogadni egy olyan tulajdonságot, amin változtatni nem lehet...

2022. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Járj nagyon lapos talpú cipőben és görnyedt háttal. Így sokkal lacsonyabbnak tűnsz majd a gerinced is elferdül és lesz a hátadon egy szép nagy púp. Akkor majd amiatt kesereghetsz.

Ilyen hülye kérdést komolyan hogy lehet feltenni? Hány éves vagy? 12?

2022. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Levágatják a lábukat.Idióta. 😅😆
2022. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!