Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a lányok, hogy nem szeretik az alacsony fiúkat. Nekem sem volt még barátnőm a 167 centis magasságommal. De van egy gyerek, aki nálam is majdnem fél fejjel alacsonyabb, mégis imádják őt a lányok. Hogy lehet ez? Mi lehet a titka?

Figyelt kérdés

A képeit 100+-an lájkolják,köztük rengeteg lány.Magas és kifejezetten jó csajok is.Lányok szólnak hozzá a képeihez.A 170-nél magasabb lányok raknak fel róla meg vele közös képeket.Egy magas lány,aki nekem mondta,hogy ő nem szereti az alacsonyakat,semmiképpen sem jönne össze alacsonyabbal..Most pont ez a lány rakott fel ezzel a 160 centis gyerekkel egy közös képet,a csaj a kocsiban az anyósülésen,a gyerek meg a kormánynál.Egy másik kb.175 centis lány,akinek 2 méteres exe volt,én mindig frusztráltan éreztem magam ezek mellett.Azt gondoltam,hogy a csaj biztos megvet,lenéz a magasságom miatt.De ma meglepve tapasztaltam,hogy neki is van közös képe azzal a gyerekkel.

Mit csinálhat ilyen jól?Hogy érhetem el.hogy engem is így imádjanak a lányok?



2016. dec. 9. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudod a magasságon kívül vannak olyan emberi tulajdonságok amiket szeretnek egy emberben. Lehet őt a megértőkészsége, a barátsága, az egyénisége amiért szeretik. Lehet azért is van barátnője.
2016. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Az nem a magasságtól függ, én 190 vagyok és nem imádnak a csajok, ahogy te leírtad.
2016. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nagyon gazdag
2016. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy gazdag
2016. dec. 14. 20:48
 5/5 Lizzy0721 válasza:
63%

Szerintem ne aggódj ilyenen, nekem nincs bajom az alacsony fiúkkal plusz te nálam is magasabb vagy:)

Én 163 cm vok és lány persze:))))

2016. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!