Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy lány puncija az első...

Egy lány puncija az első menstruáció kezdetével teljesen kifejlődött már? Vagy van még hova érnie ott lent?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 21:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 Akár. Nem is gondolnád, hogy egy hebefillal mennyivel nehezebb szót érteni egy pedofilnál, ezeknek teljes meggyőződésük, hogy amint biológiailag beérnek és elkezdenek combosodni a lányok már normális, ha úgy beszélnek róluk és kezelik őket, mint ha valami szexuális segédeszközök volnának és semmi ellenérvet nem tudsz felhozni ellenük, max. annyit, hogy fejben még gyerekek azok a lányok, de ez sem tántorítja el őket beteges vágyaiktól, egyedül a törvény, de sok helyen legális 11-12 évessel is sajnos. Nyílván a vágyakról nem tehet senki, de tudni kell őket a helyén kezelni.
2022. aug. 9. 22:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A hebefilek nem 11-12 évesnél nagyobb kislányokra gerjednek?


Most beszélgettem 3 férfivel (kettő 30 körülivel és egy 50 körülivel) és azt mondták, hogy HA LEHETNE, totál rámozdulnának a 13-14 éves (kis)lányokra.


{Nem én hoztam fel a témát ezekkel a férfiakkal.}


Sztem egyébként a punci érettségének SEMMIköze ehhez. Tudtommal a 0-ra lepontozott elején válaszoló jót írt, a "berendezés" egészen kicsi kortól olyan, mint prepubertástól vagy pubertástól.

2022. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

* SEMMI köze


3-as válaszára gondoltam.

2022. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

És igen, Indiaban 12 éves "nők" már szülnek. Mahatma Gandhi felesége ennyi idősen szülte az 1. gyereküket.


De rengeteg amerikai film, fimsorozat van tini anyukákról. A nekem legszimpibb 14 évesen szült.

2022. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!