Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viselitek azt, hogy...

Hogyan viselitek azt, hogy fogalmatok sincs, mikor fog mejönni?

Figyelt kérdés

A barátom elhagyott 3 hete (nagyon váratlanul ért). Néhány nappal azután kellett volna megjönnie, de gondolom a stressz hatására nem jelentkezett. Bizonyára nem tett jót, hogy 3 hét alatt 10 kiló ment le. A héten sűrű, ragacsos folyásom van, mint amilyen peteéréskor szokott, ezt sem igazán értem. A hasam fájdogál, de semmi jele annak, hogy itt lenne a vérzés. Terhességi tesztet csináltam (3-at is), negatív.

Lehet, hogy nincs igazán kérdésem, csak jólesett kiadni magamból. De elég idegesítő éz az egész helyzet. Az utóbbi években elég pontosan menstruáltam, nem voltak ilyen anomáliák, igaz, ekkora stressznek sem voltam kitéve.



2022. aug. 9. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
3 hét alatt 10kg fogyással legyél szíves felkeresni a háziorvosodat.
2022. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
"3 hét alatt 10 kiló ment le." Ha ez igaz, akkor sürgösen vizsgáltasd ki magad orvossal mert ez távol van a normálistol!!!!!
2022. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt miből, 100 felett vagyok jóval még így is.
2022. aug. 9. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez még egy ok arra, hogy felkeresd a háziorvosodat. Tudod néha az ember pont azért érzi magát rosszul, mert beteg és nemcsak úgy beképzelte.
2022. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
3 hét alatt NEM megy le tíz kiló, ilyen nincs. Vagy súlyos, nagyon súlyos problémára utal.
2022. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem igazán tudok enni azóta. Előtte viszont rengeteget ettem, főleg szénhidrátot. Ebből a 10 kilóból minimum 7 kiló volt víz.
2022. aug. 9. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
És akkor most ez így neked rendben van? Megvárod az álomsúlyt és akkor jelentkezel az orvosnál? Vagy akkor sem?
2022. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!