Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora az átlag nők méretei?...

Mekkora az átlag nők méretei? (Mell, has/csípő, fenék, comb, kar)

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni pár hete elég jó eredménnyel(bár a kilók nem mennek le, de a centik igen). Azt szeretném tudni hogy az átlagos női méretek mennyi.

Egyébként arra van valami ötlet hogy karból hogyan fogyhatok?



2022. aug. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Az átlag nő 40-44es ruhaméret, mert ugye átlagot úgy számolunk, hogy 18 és 100 éves kor közt mindenki benne van.


A társadalom több mint fele el van hízva.

2022. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nincs ilyen, és mindenkinek magából kell kihoznia az ideálisat, nem átlagot elérni. Az arányaid meg adottak, ahogy fogysz mindenhonnan megy le, a karodból is. Ha a centi változott, a kilóknak is kellene, lehet rossz a mérleg.

Milyen magas vagy, hány kg, sportolsz? Mióta fogyókúrázol, és min változtattál?

2022. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

163 cm, 80 kg, igen sportolok(ugrókötelezni, néha futni és cardio edzéseket szoktam fel váltva csinali hetente 2-3x)

Kb 1 hónapja

Próbáltam a mozgásomra odafigyelni és az etkezesre is. Bar az edessegeknek nem tudok ellenallni, de be építem néha a fogyókúrába (alkalmazás szerint ugyanúgy kcal deficitben vagyok)

2022. aug. 10. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen túltúllyal NE fuss és ugrókötelezz, mert a végére a térded-bokád mondja be az unalmast.


Ússz, sétálj kezdetnek és csökkentsd a kcalt.


Átlag méret: magadhoz kell mérned mindig.


Mondhatom, hogy nekem S-M a méretem, de magasabb vagyok nálad, az én arányaimhoz ez tök jó.


De 162 cm magas barátnőm XS-es, mert pici és hiába eszik, vékonyka is.

2022. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!