Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen típusú menstruációs...

Milyen típusú menstruációs fájdalmak léteznek?

Figyelt kérdés
19 vagyok és még életemben nem fájt a hasam menstruációkor, ma reggel viszont arra ébredtem, hogy éles, szúró fájdalom van a hasamban. Normális ez? Mert eddig akiktől hallottam, ők inkább tompa, görcsös fájdalomról számoltak be, ez meg kifejezetten éles fájdalom. De gondolom több típusa van ennek is... Úgy láttam, mintha kevesebbet is véreztem volna, de lehet már csak beképzelem.

2022. aug. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nekem szúrni szokott majdnem mindig, görcseim ritkán vannak.
2022. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet szúró is. Mondjuk amikor járni se tudtam a fájdalomtól, nem agyaltam hogy szúró-e vagy görcsös..
2022. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
34%

Nekem 3 féle volt mindig.

1. A lassú, tompa, görcsös fájdalom, mintha valami megfogná belül a szerveimet és egy jó nagyon szorítana, csavarna rajta, majd lassan elengedné. A fájdalom legrosszabb pontján levegőt is alig tudtam venni. Az első 2 napban sokszor hányinger is kísérte. Bizonyos időközönként ismétlődik, éjszaka is.

2. Hirtelen szúró nyilallás a hasból a hüvely felé, ez pláne akkor fantasztikus ha épp megyek közben az utcán vagy pl. beszélek valakihez.

3. Tompa, állandó fájdalmas nehéz érzés a hasban, derékban és combokban. Ez a leginkább elviselhető.

2022. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Jó összefoglalás, miért van lepontozva?


Én annyit még zárójelesen hozzácsapok, hogy nekem a hüvelyem is szokott néha fájni.

2022. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Én sem értem, miért pontozták le, mert nagyon pontos, érzékletes jellemzés.
2022. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!