Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl vagyok 6 hónappal egy...

Túl vagyok 6 hónappal egy necces mióma műtéten. Endometriozisra gyanakodtam 3 hónapos kontrollon.. Többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem várt előtt 5 nappal Olyan, mintha meg akarna jönni, de mégsem..

Kézben beszurkal a petefészek, közbe enyhén a méhem.. Enyhén érzékeny a mellém...

Mensi előtt nem szoktam ilyen tüneteim lenni... Vagy szetrobban a mellém és fáj egy nap a fejem, vagy semmi...


Szerintetek reménykedtem bababan?


Orvashoz kedden megyek.



#babaprojekt #Endometeiozis #Vajonezmilehwt
2022. aug. 12. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Uhh most olvasom milyen atjavitasokat végzett a telefon...

A vizsgáló orvos gyanakodott endora 3 hónapos kontrollon,

Közben szurkál a petefeszkem és a mellém érzékeny enyhén.. 😅

2022. aug. 12. 12:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek PMS tünetek, nem jelentenek semmit. Ha nem jön meg tesztelj.
2022. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy myoma műtét UTÁN 3 hónappal endometriosisra gyanakodni? Hát basz.d, felvágta a hasad/belenézett laparoscoppal, ha endometriózisod lenne, akkor mondjuk illett volna látnia a műtét során. Ha akkor nem látta, akkor meg mitől lenne most 3 hónap alatt???
2022. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolso:

Én is ugyanezen agyaltam..

Felvagtak...

Más diagnosztizáltak a miómat, más műtötte..es egy 3.doki volt a helyettes 3honapos kontrollon aki endo gyanút állapított meg.. 🤷‍♀️

2022. aug. 12. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!