Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeel hüvelygélnél okozhat...

Lactofeel hüvelygélnél okozhat csípő érzést a menstruációs vérzés kezdete?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken (aug. 5.) Enyhe hüvelygombás tüneteket éreztem magamon,voltam orvosnál, canesten uno t ajánlotta,el is használtam egy este,a biztonság kedvéért szombat este még egy adagot. Hétfőtől kezdtem használni a Lactofeelt,helyreállításra, 3tubussal semmi baj nem volt,de tegnap este amit feltettem egyből csípett és olvastam ha csíp,gombára utal.De semmi olyan panaszom nincs,se viszketést,se túrós folyás már semmi. Okozhatta a menstruációs vér kezdete is? Mert ugye menzesz alatt nem szabad.. de még este nem jött meg,csak rózsaszínes volt,és reggelre jött meg. Lányok ti jártatok már így? Miért csíphetett,ha előtte meg nem? 25/L
2022. aug. 12. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Menstruációs vér nem okoz ilyen. De pontosan hol csíp? Ha a bejáratnál a bőröd csíp, azt okozhatja, ha fel van sértve a bőrőd, akár gombától - ami ugye hat a hámra, vagy mástól, és csípi a sebet, vagy bőrirritációt amikor kifolyik a lactofeel.
2022. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,a bejáratnál csípett,de amint rendesen megjött azóta nem csíp,csak abban a pillanatbam csípett kb fél óráig,amikor feltettem
2022. aug. 12. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Hüvelygomba?

Lám lám, a tanga/műszálas-bugyi (amit a nők olyan szexisnek és szépnek hisznek maguk közt ) benyújtotta a számlát.


Egy biztos: nem a vér miatt csípett. Kémiai/mechanikai irritáció is lehetett azon a területen. A csípés eredhet innen is. (Például kidörzsölt a bugyi, vagy maszturbálás vagy öblítőszer maradvány) Esetleg mikrobiológiai eredete is lehet hogy ott érzékenyebbé váltál. Talán nem volt valami elég tiszta mikor hozzád ért, és elszaporodott egy szolidabb baktérium/gomba fajta, amit a tested még éppen le tudott kűzdeni gyógyszer nélkül is.


Ez is lehet a fent említett fajta fehérneműtől, túlhordott betét miatt, főleg ha székletürítés után nem mosod meg a végbélnyílásod és környezetét.


Akárhogy is volt, ez már nem fog kiderülni biztosra . Jobbulást kívánok, és magas szintű tudatosságot az urogenitális egészséged megóvása terén 😉


F30

2022. aug. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as nem hordok ilyen fehérneműket,pont az ilyen dolgok miatt
2022. aug. 13. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg a hüvelygombát sok esetben a helytelen táplálkozás hozza ki, majd tartja fent, szóval ha rendszeresen visszajön, olvass utána és változtass az életmódon...
2022. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést kérek az általanosításért.

Immunrendszered, alvásod milyen? Táplálkozás rendben van? Rendszeres testmozgás, vagy inkább zsírtöbblet van?


Esetleges cukorbetegség, szteroidos gyógyszerek, hormonális fogamzásgátló, vagy mostanában antibiotikumos kezelés volt?

2022. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Antibiotikum,fogamzásgatló nem volt. Mozgás napi szinten megvan. Alvás és táplálkozásra való figyelés mostanában nem, volt egy haláleset a családban,ami eléggé megviselt és nem igazan tudok sem aludni,se enni igazán
2022. aug. 13. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!