Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D égő, viszkető érzés?

Klion D égő, viszkető érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma használtam az 5. Klion D hüvelytablettát hüvelygyulladás miatt. A mait megelőző napok egyikén sem okozott gondot, a mai nap lényegesen jobban is voltam már. Ma este, felhelyezés után 1 órával erős égő, viszkető érzést éreztem, megnézve láttam, hogy ki is csúszott valamennyire a tabletta egy nagyobb része (ma este talán picivel többet mozogtam még a felhelyezés után, nem feküdtem le rögtön), amit muszáj voltam kiszedni a kellemetlen érzés miatt. A kérdésem az lenne, tapasztalt-e bárki ilyet, mi lehet az oka? Az allergiás reakciónak úgy gondolom, már rögtön jelentkeznie kellett volna. Valamint okozhat-e gondot a 10 napos kúra szempontjából az, hogy nem hagytam felszívódni a tabletta egészét?


Előre is köszönöm!


2022. aug. 12. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Rendbe hozott végül?
2023. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Azóta sem volt semmi problémám.
2023. ápr. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!