Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt vissza tető...

Akinek volt vissza tető hüvelygyulladása (égő, viszkető érzés a hüvelyben) mi segített elmulasztani, illetve megelőzni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Elmulasztani célzott orvosi kezelés.

Megelőzni a fokozott odafigyelés mindenféle fertőzési lehetőség elkerülésére: megfelelő higiénia, pamut alsónemű, óvszer, stb.

2022. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Ezüstkolloid. Rossmannban vagy patikàban is kapható, drogériàban olcsóbb. Nekem régen huzamos ideig volt égő viszkető problémàm több nőgyógyàsznàl jártam, amit kaptam rá rövid ideig segitett. Higiénikus vagyok túlzásba sem viszem. Egy orvos se tudta megmondani miért van ez kenetemben semmit sem találtak. Már nagyon megkeserìtett mindent kipróbáltam, csak az ezüstkolloid segitett, pár nap alatt elmúlt tőle úgy hogy évekig nem jött elő.
2022. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Megmagyaràznà a két okostojas aki lepontozott hogy ugyan miért nem hasznos a hozzászólásom? Csak ez a szer segített nekem mikor az orvosok már tanácstalanok voltak. A saját tapasztalatom alapján adtam tanácsot! És örülök ha a kérdezőnek is segíthetek ezzel!
2022. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Hallottam már róla, de sose használtam még, nem nagyon ismerem az ezüstkolloidot. Tudnál nekem segíteni, hogy ezt pontosan hogyan kell alkalmazni, mennyiszer, kb. mennyibe kerül? Ugyanez a problémám..normál flóra volt a tenyésztés eredménye, de feszítő viszkető érzésem van a több mint fél évig tartó kezeléstől, már a regeneráló kúptól is csak erősödik ez az érzés..gondolom a sok mellékanyagtól kikészült a hüvelyem
2022. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó én is ezzel küzdök, ez már kb nem is élet, minden napom egy szenvedés. Engem a lactofeel mart ki annyira, hogy abba kellett hagynom, mert a csiklómtól kezdve minden fájt. Most a cikatridina kúppal próbálkozom és körömvirággal kenem kívülről. A külső égő érzés, meg a fájdalom az elmúlt (lekopogom). Viszont a hüvelyviszketés elő-előjön. :( még csak 3 napja használom, remélem nem lesz rosszabb.
2022. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös. 4es válaszoló vagyok. A cikatridina nekem is sokat segített, a benne lévő gyógynövények szerintem amúgy is jók erre, nekem sajnos akkor kívülről erősítette fel az égő érzést, de összességében sokkal jobban vagyok tőle, hátha neked is beválik :) Tudom milyen érzés, több mint fél éve tart, én is inkább csak túlélem a napokat. Ami nekem még segített a cickafarkos ülőfürdő, sok vitamin (sok 100%os gyümölcslé),grapefruitmagcsepp, szóval minden, ami immunerősítő. Ha viszont nem csináltak neked tenyésztést, keress olyan orvost, aki csinál. Engem 5 hónapig több magándoki is gombára kezelt (szájon át szedhető gyógyszerek, kúpok..a végén már véreztem tőlük, de nem javultam), majd egy tenyésztés mutatta ki, hogy két bélbaktérium okozza ezt. Legutóbb már normál flórát mutatott, tehát nem is írt fel semmilyen erős szert inkább az orvos, csak hát ugye eddigre már kikezdte ez a sok felesleges szer..
2022. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm 6os a válaszod :)

Nekem is fél éve tart ez a szenvedés :( először csak pH csík alapján kezelték gombára, de nem hatott, utána másik dokinál már volt tenyésztés, nekem is 2 bélbaci volt, antibiotikum, minden ami kellett, utána már negatív tenyésztés + normál flóra volt, de a viszketés maradt. Utána már kb csak kísérletezés van hónapok óta; szteroidos krém, kúpok, kenőcsök minden. A hüvelyflóra helyreállítókból kb 5-6 félét próbáltam, mindentől viszkettem. A legutóbbi macmirort 2 szem után abba kellett hagynom, mert majd' megőrültem. Aztán a lactofeel jó volt pár napig, de azt is az 5.után abbahagytam, mert kimart mindenhol, és most próbálkozom ezzel a kúppal. :( rémes az egész, én nem tudom mit lehetne még tenni. Már std szűréstől kezdve minden volt :( tuti a rengeteg gyógyszer cseszett szét, csak nem tudom mit lehetne tenni, hogy ez mitől fog elmúlni. És a legrosszabb, hogy mindig jön egy kis remény, pár napig jó, aztán szar :(

2022. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, kb az én esetemet írtad le szóról szóra sajnos...most párnaponta micovagot használok (hatha a kamillakivonat is jot tenne)

Aztan hatha az ezust kolloid lenne a csodaszer..egyszer meg kell gyogyulnunk :(

2022. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jobbulást neked! Ha beválik az ezüstkolloid, és nem felejted el, akkor szívesen venném az ajánlásod :)
2022. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziaasztok ugyan ebben a cipőben járok, hogy vagytok azóta???
2022. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!