Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan változott a vérzésetek...

Hogyan változott a vérzésetek a Lindynette 20 fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Erős vérzésre kaptam fogamzásgátlót, lindynettet. Kiváncsi vagyok a tapasztalatokra, nektek csökkentette a vérzést, görcsöket?

2022. aug. 13. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nekem gyengébb és rövidebb is lett, cserébe viszont erősebbek a görcseim és migrént okoz majdnem mindig :(
2022. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Valamivel gyengébb lett, a görcsök enyhébbek, de ha kifejezetten az erős vérzés a probléma, vannak a Lindynetténél hatékonyabbak is. (Leginkább olyan, aminél rövidebb a hormonmentes időszak, vagy akár hosszú szedési ciklusú tabletta, ahol csak 3 havonta van vérzés).
2022. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lindinette 30at szedek. 10 nap pusztulat görcsök. Felállni nem tudtam mert mindenem görcsölt és ömlött belőlem a vér. Legnagyobb tampon másfél óra alatt megtelt.

Most 4 nap. 2 nap fáj jobban a hasam de tudok tenni venni nem kell feküdnöm. Alig vérzek. A mini tampon kb fél nap alatt lesz tele. Ki sem bírnám nélküle.

2022. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nekem azert ezt ajanlották mert megakadályozza a ciszták kialalulását. Korábban volt és közti vérzesem is megszüntette. Sok tabi után ez az egy ami bevált nekem.
2022. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hónapban kb. Végig görcsöltem, folyamatosan sírtam, hányingerem volt és nem tudtam rendesen enni, emellett fertőzést is elkaptam mivel jelentősen kevesebb hüvelyváladékom volt, én is erős/szabálytalan vérzés miatt kaptam, illetve a bőröm miatt is szerettem volna és amiatt mert mindig szorongtam tőle hogy teherbe esek még óvszerrel is, nos az első hónapban az is olyan pattanásos volt mint kb. Előtte sem soha. Már ott tartottam hogy abbahagyom ha ez nem lesz jobb, aztán az egy hetes szünet után kb. Mindez egycsapásra elmúlt. A megvonásos vérzésemet konkrétan nem éreztem, semmien falási roham, rossz kedv, puffadás, hasmenés nem kísérte, az erőssége érdekes hogy nem lett annyira szignifikánsan más, kicsit kevesebb de elvileg ha hosszútávra tervez a fogamzásgátlóval az ember ez még lesz kevesebb, szóval nekem abszolút pozitív tapasztalat. :)
2023. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!