Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt betétet, tampont...

Használt betétet, tampont mindenképp a fürdőszobai szemetesbe kell dobni, vagy lehet a konyhaiba/szobaiba is?

Figyelt kérdés

Ki, hogy csinálja? Lehet belőle gond, ha nem tart az ember külön a fürdőben ezért szemetest, és inkább a konyhaiba teszi?

Vagy pl, nem csak fürdőben, hanem hálószobában is szokott cserélni (pl. öltözésnél) és a szobai kukába dobja?

Milyen hátulütői lehetnek?

Ki hogy csinálja?



2022. aug. 17. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Eszedbe ne jusson!

Tudod milyen büdös lesz 10 perc múlva az egész helyiségben, ha nem zárt kukába dobod??? :O

2022. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én a konyhaiba dobom. Leviszem amúgy minden nap.
2022. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs a fürdőben, wc-ben nálunk szemetes, mindig a konyhaiba dobom. A hálószobában nem hagynám, azt nyilván nem üríted minden nap.
2022. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sincs külön szemetes a fürdőben, mert ott van mellette a konyha, pár lépés csak, így becsomagolva oda szoktam dobni ezeket is. Fedett kuka és rendszeresen ürítjük, sose volt vele semmi gond.

A szobában lévő kukába viszont nem dobnám, oda nálunk inkább csak papírszemét, papírzsepi és ehhez hasonló dolgok mennek. Kajamaradékot se dobok oda és semmit, aminek pár nap múlva már szaga lenne. Ha te ezt is rendszeresen üríted, akkor végülis dobhatod oda is, de szerintem praktikusabb, ha mindig a konyhaiba dobod. Ha a szobában cseréled, akkor is ki tudod vinni.

2022. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Konyhaiba dobom. Én is leviszem mindig, ha van olyan benne. Egyébként nem szokott szaga lenni, akkor se, ha 1 napot áll. Szobai nem dobnám. Abba csak papírt, nylont.
2022. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Szobaiba sosem dobnám (oda zsepit, mindenféle papírhulladékot dobok és nagyon ritkán ürítem, mert lassan gyűlik össze). Nálunk a fürdőszobában nincs is szemetes, csak a konyhában egy nagy kuka, oda dobunk mindenféle nem lebomló hulladékot, köztük a használt betétet/tampont is.
2022. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk csak a konyhában van szemetes. Az zárt oda dobom. A szobában baromi büdös lenne. Ha lenne kuka sem tenném bele.
2022. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Csak a wc-ben lévö szemetesbe dobom, eleve csak ott cserélek.


Nekem kellemetlen lenne, hogy a család a konyhában, nappaliban, én meg a kis csomagommal flangálok.

2022. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk csak egy szemetes van, a konyhai, mindent oda dobunk. De mindegy, hova dobod, csak olyan helyre kell, amit rendszeresen ürítesz és zárt szemetes.
2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
A konyhaiba dobom, mert olyan pici a fürdőszobánk, hogy abba semmi nem fér, nemhogy egy szemetes :D
2022. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!