Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes tartani a fürdőszobába...

Érdemes tartani a fürdőszobában/WC-ben külön szemetest a használt tampon/betét miatt, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van aki tart külön kukát ezeknek? Milyen előnye van? Érdemes venni? Vagy felesleges?

2021. szept. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én nem szeretnék kézmosás után használt tamponnal átmenni a konyhába, hiába van becsomagolva. Vendég jön, csókolom, hova dobhatnám a tamponomat. Sminklemosó korongtól is ott helyben szeretek megválni. Meg a fültisztító pálcikától is. Sőt, fésülködés után se viszem a konyhába a hajszálakat. Nem kell feltétlenül, csak praktikus.
2021. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokat járnak vendégek, a nőknek szerintem jól jön cserénél, ha van külön kuka, csak nem viheti ki mindenki előtt. Egyébként szerintem felesleges.


L

2021. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk külön van a wc és a fürdőszoba. A wc-ben nincs kuka, a fürdőben van. Pont tegnap gondolkoztam azon, hogy a wc-be is kellene tenni.

Szüleimnél is külön van, mindkét helyen van kuka.

2021. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is külön van a wc és a fürdő. Mindenkét helyen van kuka. A wc ben alap. Ha véletlen van nálunk valaki nehogy mindenki szeme láttára kelljen kivinni a konyhába az elhasznált betétek, még becsomagolva sem. Illetve ooda dobjuk a kifogyott dolgokat is. Pl wc papír guriga, wc papír zacskó, wc illatosító csomagolása stb… a fürdő szemetesébe vatta korong, fültisztító pálcika.
2021. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!